Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 27-30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 27-30 felett minden jobb férfi már foglalt?

Figyelt kérdés

Aki tetszene, arról kiderül, h párkapcsolatban, házasságban van.

Aki nem jön be az persze egyedülálló, de teljesen mindegy ha egyszer nem jön be :(


De ez már 3-4 éve így megy, pedig nem teszem magasra a lecet!

26/L


2011. aug. 12. 13:46
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:

Például:


"Egyszer valakitől hallottam egy nagy igazságot.


30 felett a pasikat 3 részre lehet osztani:

1.) A normálisak azok párkapcsolatban élnek.

2.) Aki mégsem az elvált, tehát nem alkalmas a párkapcsolatra.

3.) Nem volt még nős és nincs párkapcsolata se: Na ők meg senkinek nem kellettek. Velük is baj van.


Ezt az egyik ismerősöm mondta a sokadik olyan kérdésre, hogy miért nem mész már végre férjhez."


1. Egy átlag ember 30 éves koráig kb. néhány száz emberrel kerül beszélő konfliktusba, a mit tudom én a több tíz millió közül, a másik nemből akik hasonló korúak, tehát akinek egy ekkora közösségből talált magának olyan párt (és fordítva is) akivel szívesen le élné az egész életét, sőt sokkal többet is, annak őrülnie kéne mint majom a farkának és csöndben maradnia, nem az hogy minden ok nélkül leszól nem kevés embert, amikor hozzá teszem, sok embernek ha élnének is akármeddig olyan nehéz lenne találniuk egy olyat, akit imádnának, az sokkal nehezebb feladat, mint tűt keresni a szénakazalban, mert ugye, mert ugye egy boldogságban teli kapcsolat, sokkal többről szól annál, mint ha csak szimplán tetszik valaki.


2. Ez is nagy butaság, mert az emberek nagyon sok félék, és vannak akikkel tényleg nem lehetne megmaradni házasságban, kíváncsi lennék, aki azt a hozzászólást írta amit be másoltam, kíváncsi lennék hogy, akárkivel megtudna lenni egy házasságban aki először nagyon tetszett volna neki, szerintem k*rvára nem, hát akkor mi volt ez a hülyeség?!


3. Senkinek nem kellettek? Nos, egyrészt már írtam, hogy egy ember az emberiség mindössze nagyon kis töredékével tud megismerkedni alapból is, más részt a nők nagy része elvárja hogy a férfi menjen oda hozzá, olyan hogy valaki senkinek sem kellene, ilyen nem létezik! Mert tegyük föl egy nő lehet hogy valamelyik férfira azt mondaná hogy milyen bűn ronda, aztán meg lehet hogy annak a férfinak olyan barátnője lenne, akivel 500-szor több férfi jönne össze, mint avval a nővel aki ezt gondolná arról a férfiról, utálom amikor ilyen pocsék elsz*rt és leegyszerűsített választ írnak egyesek.


21/F

2011. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
66%

Kedves Kérdező:


19:31-es vagyok...


Ha úgy lenne, ahogy mondod, akkor valószínű én lennék a kérdező, és nem Te szenvednél f*szhiányban...;D


Te vagy kétségbe esve, hogy:


"ez már 3-4 éve így megy, pedig nem teszem magasra a lecet! "

Süt a kétségbeesés az írásodból, félsz, hogy vénlány maradsz...:DDD

Lehet itt nagyzolni, de nincs annál megalázóbb amikor már egy csaj kuncsorog azért, hogy d*gja már meg valaki....:DD


Te most majdhogynem ezt teszed, sztm. sírva fakadsz már egy pasiért....:DDD


Egy. ki tudja, annyira oltogatjuk egymást, h. lehet, hogy mi jól kijönnénk egymással....:DDD

2011. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:

*19:31-nek nagy a szája de kicsi a farka :)


Látod kérdező, emiatt a hozzáállás miatt nincs pasid. Lehetne, de nem veszed észre őket, úgy lenézel mindenkit.

Aki lehetne, azt nem veszed komolyan. Szmájli ide vagy oda. Minden viccnek igaz a fele.

És nagyjából azért csinálod, mert félsz belekezdeni egy kapcsolatba. Mindenkiben hibát találsz, senki sem jó, de talán valóban nem azért, mert magasak az igényeid, hanem azért, mert valamivel le kell beszélned magad arról, hogy kockáztass. Kevésbé fájdalmas egyedül sírni, hogy nincs pasid, mint bevállalni, hogy van pasid, és esetleg nem jön össze vagy csalódás a vége.

2011. aug. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:

17:05

Egyáltalán nem sírok a f*szért, mert nekem minden ujjamra jutna egy kóbor numera, de nekem nem az kell.


Tudod a nőknek nem kell f*szért küzdeni, mert az ingyen van és bármikor kapható végtelen mennyiségben :D


Én abszolút magányos típus vagyok és voltam, simán kibírok éveket párkapcsolat nélkül (és fa*sz nélkül is!).

Amúgy is kellően csinos vagyok ahhoz hogy ilyesmire partnert találjak.


Azért a pasiknak nem kellene ennyire magukból kiindulni!


Kérdésem lényege az: hogy akik jobbak ( a meglátásom szerint) azok már nősek vagy párkapcsolatban vannak!)


Akikkel valami gikszer van, azok egyedülállóak. Vagy nem komolyak és ezért. Vagy félénkek és azért, vagy rondák kegyetlenül s azért...stb


Nekem ha kellene is párkapcsolat KOMOLY KAPCSOLAT AKÁR EGÉSZ ÉLETRE VALÓ kellene, nem holmi ledér f*sz aki odaadja a fü*tyiét egy kóbor numerára. Mert ilyet akárhol találhatnék.


Érted?

2011. aug. 17. 13:32
 55/57 anonim ***** válasza:
70%

A komoly, egész életre való kapcsolatok is az első nappal indulnak.

Nem úgy működik, hogy megbeszélitek, hogy ez most komoly. Hogy mennyire lesz komoly, nem elhatározás meg ígérgetés kérdése, hanem hogy mennyire tudjátok elfogadni egymást és mennyire értitek meg egymást a mindennapokban. Ez ránézésre nem derül ki, szükséges hozzá a megismerés folyamata, ami viszont évekig tart.

Aki ezt kihagyja, az jár úgy, hogy mikor elmúlik a rózsaszín köd, rádöbben, hogy ez az ember nem az, akibe beleszeretett. Pedig ugyanaz, csak ő volt vak.


Az, hogy valaki "magányos típus", nem érdem, hanem a kapcsolatteremtési készség hiánya. Csak van, aki bevallja magának és próbál változtatni, és van, aki tagadja, és büszkén hirdeti, hogy jól elvan egyedül, mert nem akarja, hogy sajnálják.


Nem kétlem, hogy találnál magadnak bármikor egy "f*"-t egy alkalomra, de ez nem a te érdemed, hanem a férfiak szükségleteinek köszönhető. A cél az, hogy olyan pasit találj, aki minden tekintetben megfelel az elvárásaidnak. Te viszont nem találsz ilyet. Nem azért, mert minden jó pasi foglalt, hanem azért, mert képtelen vagy rá. Minél előbb bevallod ezt magadnak és változtatsz rajta, annál előbb találsz magadnak párt.

2011. aug. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 ravasz33 válasza:
en nem vagyok foglalat 26 /F
2014. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 Vaseline válasza:
Na, férjhez mentél már, cica? :)
2016. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!