Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihez forduljak segítségért? 23/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihez forduljak segítségért? 23/f

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és szűz. képtelen vagyok a csajokkal kapcsolatot kialakítani. soha nem csókolóztam. úgy érzem ez már azén koromban egyáltalán nem normális. hol találhatnék olyant, akivel megbeszélhetném az ilyenfajta problémáimat? félek, hogy soha nem lesz részem párkapcsolatban
2011. aug. 12. 14:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

eddig minden lány azt mondta: legyünk inkább barátok. ez az oka. nyilván velem van a baj, ha már 10.szerre ugyanazzal a szöveggel kikosaraznak, akkor nyilván rosszul csinálom a dolgokat. De mi ez a szöveg, hogy legyünk barátok? ennél szarabbat nem is mondhatna egy csaj sem. inkább mondanák, hogy: nem bírom a pofád, undorító vagy. legyünk barátok jelentése: nyáladzhatsz rám nyugodtan, de sosem kaphatsz meg.

Már nincs kedvem tovább próbálkozni, nincs hozzá már önbizalmam. a sok baráti ajánlat teljesen lehangolt.

amúgy halak a horoszkópom

2011. aug. 12. 15:13
 12/15 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan helyzetben vagyok 22 évesen, mint a kérdező, de én nem tudok lányokkal beszélni sem, mert átmegyek kukába a közelükbe. Éppen ezért egy lány barátom sincs, szórakozóhelyekre meg főleg nem merek lemenni.

Mikor egyszer megfogta egy lány a kezem az iskolai előadás után a meghajlásnál, egyből feljebb ment a pulzusom, vérnyomásom és majdnem elájultam.

Így hogyan ismerkedhetnék meg lányokkal?


Mindenesetre a kérdezőnek sok sikert kívánok a csajozásban! :)

2011. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Légy türelmes. Nemsokára betoppan az ajtón a te nőd.
2011. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hogy toppanna már be az ajtón! Ez hülyeség. Próbálkozni kell tovább, nem szabad feladni és ha 10 nem jött össze, lehet, hogy a 11. összejön.
2011. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jajj srácok:/ fel a fejjel, nem kell félni. :)

Ha mást nem ismerkedjetek a neten.. mondjuk chat.hu, vagy valami társkereső oldal..love.hu..akármi:)

Ha egy lánnyal már heteken keresztül beszélgetsz és találkoztok biztosan nem fogod magad kínosan érezni :)

19/l

2011. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!