Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom testszaga az utóbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom testszaga az utóbbi időben megváltozott? Vagy én nem vettem észre? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Amikor megismerkedtünk nem figyeltem fel rá, bár tény hogy azért sem rajongtam hogy hú mennyire izgat az illata.Olyan áporodott szagot érzek rajat, nagyon szégyenlem, de emiatt már a szexhez sincs kedvem, mi lehet ez?
2010. febr. 7. 01:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Fürdik a barátod rendszeresen? Mert ha igen, nem tudom, mitől lenne áporodott szaga. Esetleg a ruhájától...
2010. febr. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Vannak sz*r öblítők.
2010. febr. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Igen, fürdik, az biztos, én még fürdés után is éreztem...bár náluk otthon is hasonló szagok vannak.Nagyon kellemetlen, mert ezt sehogy nem lehet közölni..
2010. febr. 7. 01:18
 4/30 A kérdező kommentje:
Alapjáraton valaki nem lehet már elnezést büdös, nem?Csak mert már minden eszembe jut..
2010. febr. 7. 01:19
 5/30 anonim ***** válasza:

DE LEHET BÜDÖS, HA VMILYEN SZERVI BETEGSÉGE VAN. OLYANKOR SZOKOTT FURA TESTSZAGOT ÁRASZTANI MAGÁBÓL AZ EMBER.

bocs a nagybetűért, de csak most sikerült beynomnom a capslockot úgy h érzékelje is :D

2010. febr. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Sztem a ruhaja budos.
2010. febr. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
én nem a nemi szervét érzem büdösnek,inkább a haját pl,a múltkor itthagyta a pólóját az nagyon durván büdös volt..a kosz szagához tudom hasonlítani.
2010. febr. 7. 01:27
 8/30 anonim ***** válasza:
És ezt a szagot akkor is érzed rajta, ha nem náluk vagytok? Mert hogy mondtad, hogy náluk van ilyen büdös és lehet, hogy akkor nem rajta érzed, hanem a levegőben. Vagy ha rajta, akkor lehet hogy a bőre is átvette, beszívta ezt a szagot. Lehet, hogy ezzel hülyeséget mondtam, de másra nem tudok gondolni.
2010. febr. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Ha otthon a barátodéknál alapból áporodott szag van (régi háznál, vizesedő falak esetén nem ritka), akkor a ruhái is átveszik ezt a szagot, így nem meglepő az, amit írsz.
2010. febr. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
jaj, bocs:) valamilyen szerve? erről még nem hallottam.
2010. febr. 7. 01:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!