Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány aki fiatalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki fiatalon esett teherbe? (16-20)

Figyelt kérdés
Sajnos barátnőm valószínűleg terhes, nem várt terhesség és nem tudom mit kéne tenni, ha esetleg van itt olyan lány aki fiatalon lett terhes kérem írjon.A trollkodást most mellőzzük ha lehet. köszönöm
2011. aug. 13. 11:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Zorana igen, főképp ez ami nagyon aggaszt, hogy még nagyon éretlen a korához képest és felelőtlen...sulit sem fejezte még be, nem még hogy gyereket neveljen.Ráadásul sajnos a szüleivel nincs valami jóban szóval nem biztos hogy segítséget kapnánk én pedig egyedül nem biztos hogy biztosítani tudom azt amit kéne...Hiába segítenének az én szüleim, mondjuk nem is várom el tőlük mert ez az énhibám hogy ebbe a helyzetbe kerültünk.(ma még veszünk még egy tesztet, mert eddig egyszer nemet mutatott 4-5 napja, de azóta se jött meg neki, tegnap vett tesztet és igent mutatott, ma veszünk még egyet és ha igen, akkor elmondom szüleimnek...
2011. aug. 13. 12:50
 12/14 Zorana ***** válasza:

Nah itt a következő ... nem tesztelgetünk! Orvoshoz megyünk aztán a többi. Fölöslegesen ne idegeljétek a szülőket. Nekem 2 hónap múlva is negatív volt a teszt. összesen 2 negatív és 1 pozitív - ez után mentem dokihoz. De ha ennyire felelötlen valaki az ne akarjon gyereket. Ha maga is gyerek. :( És igen, a másik fele a pénz. Neki már szinte fölösleges is elmenni dolgozni. Ha olyan dokija van mint nekem aki az influenza járvány miatt nem engedet. Semmit nem fog dobni a bevételeteken ha most pár hónapot melózik. A szülők segítenek de akkor se egyszerű. Ha mégis megtartjátok egy jó tanács : szinte semmit nem éri meg újonnan venni.

De egy gyereknek nem való gyerek. :(

2011. aug. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azt azért hagy kérdezzem már meg, hogy hogyan védekeztetek? Csak kíváncsi vagyok, nem akarok belédrúgni még egyet. Tényleg csak érdekel.


Egyébként nem értem, hogyan lehet ennyire egyértelműen rávágnia vkinek, hogy vetesse el. Nem is igeazán láttok bele a helyzetébe...

És egy nőre nem lehet rákényszeríteni sem a szülést, sem az abortuszt. Mert mindkettő iszonyatos lelki törést okozhat.


19 évesen azért már meg lehet oldani a gyereknevelést. Csak a mai világban terjedt el ez a hülyeség, hogy csak 30-35 év felett lehet szülni, mert különben elcseszik a gyerek életét.


Ha van segítség, és van akkor anyagi háttér, hogy ne nyomorgjanak, akkor miért kellene elvetetni? Persze, nyilván nehezebb, de attól még meg lehet oldani.

Oké, hogy nem kellemes a szülőknél lakni, de ha akkora a ház, hogy elférnek, akkor miért ne lehetne a szülőkhöz szülni?

2011. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Zorana ***** válasza:

21:30 - nak

ad 1: Elolvastad az előző hozzászólásokat? Mert ha igen kiderülhetett számodra, hogy a hölgy felelőtlen és nem érett az anyaságra. Nem véletlen, hogy a kérdező be van parázva. Nyilván nem kényszeríthető se a szülés se az abortusz, de meg lehet próbálni lebeszélni. Nem arról volt szó, hogy kést szorítanak a torkának. -.-' Itt tenném hozzá, hogy még az sem biztos, hogy együtt élik le az életüket. Ergo vannak kételyek. És mindketten suliznak. A hölgynek még az érettségi se sikerült.


ad 2: Csak a mai világban terjedt el a 30-35 évesen szülök - mondatod kacajra derített. Na és vajon miért ? Mert többet adózol mint keresel, mert hitel kell, hogy egy szekrényt megvegyél, mert gyűjtöd a pontokat a boltban, hogy ezüst meg arany vasárnap dupla annyi legyen, mert hó végén nem kérdés mit teszel az asztalra ... és persze ne feledd a lakás hiteled!!!! (Nézz körül egy baba boltban - szerintem a szemed kifordul az áraktól.Ha csak nem keresel havi 300 ezret alaphangon.)


ad 3: A szülői segítség - ez a legjobb! Mert ők ugye a gyerek 18 éves koráig támogatnak. Szép álom. Az ő erő forrásaik se kimeríthetetlenek. Illetve a fiatal pár az életbe nem áll a saját lábára. Mivel a hölgy nem fog semmit kapni, a kérdező fizetése meg egy az egyben rámegy a babára. Egy fillért nem tudnak majd félre rakni. Ergo haladni sem tudnak a kis életükkel. És akkor még nem is említem meg mekkora élmény lehet a szülők házába szülni. Valljuk be: Te sem díjazod mikor nagy wc-zés közben valaki bámul.


Szerintem nem kicsit elgondolkodtató. Am annyira látszik a reakciódból, hogy nem olvastad el a hozzászólásokat (amiből azért sok minden kiderül).


A kérdezőnek továbbra is KITARTÁS! És drukkolok, hogy mégse legyen mazsola a kuglófban. :) Hátha csak a teszt rossz. ;)

2011. aug. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!