Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem de mas pasira vagyom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de mas pasira vagyom? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Miert van az hogy van egy baratom 2 eve, imadom, vele tudom elkepzelni az eletem, tudom h massal soha nem leszek ennyire boldog...megis miert erzek oriasi vonzalmat egy masik nagyon szimpatikus ferfi irant aki ckulfoldon tartozkodik de ha tehetjuk szinte minden nap beszelunk neten (barati viszony), ha itthon lenne tudom h szeretne ha a baratnoje lennek. Neha vele almodom iszonyuan megszerettem ot is es eg es fold a ket pasi. Talan a kettojuk keverekere vagynek de igy hogy dontsem el melyik lenne a jobb?Raadasul ugy erzem eleg kockazatos lenne elhagzni a parom annak ellenere hogy lehet a masikkal is lennek ennyire vagy talan meg boldogabb is....Honnan tudja az ember h ki a nagy o? Van valaki hasonlo helyzetben?En soha nem biztatom ezt a masikat szimpla baratkent beszelunk de titkon mindketten erzunk valamit, de a baratomert is megorulok.....Mintha ugy lennek hogy ha a baratom es koztem megromlana a viszony lenne kihez szaladnom?Ez egyfajta bebiztositas nalunk noknel?Megorjit a helyzet, segitsetek nem akarok ket szek kozott a foldre esni! 21 lany
2009. szept. 23. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem vagy bene 100% biztos ,h a jelenlegi párod az akit választanál akkor hagyd ott ha anyira szeretnéd akkor nem nem lenne kérdés,kit választasz.azt nem értem ha mégis szerted a párod mért hagytad komolyodni a másikat.


Imádom anöket 17f

2009. szept. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem vagy bene 100% biztos ,h a jelenlegi párod az akit választanál akkor hagyd ott ha anyira szeretnéd akkor nem nem lenne kérdés,kit választasz.azt nem értem ha mégis szerted a párod mért hagytad komolyodni a másikat.


Imádom a nöket 17f

2009. szept. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Ha nem vagy bene 100% biztos ,h a jelenlegi párod az akit választanál akkor hagyd ott ha anyira szeretnéd akkor nem nem lenne kérdés,kit választasz.azt nem értem ha mégis szerted a párod mért hagytad komolyodni a másikat.


Imádom a nőket:P 17f

2009. szept. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

óóó

bocsánat nem akartam 3 küldeni:S

2009. szept. 24. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetbe vagyok, mi 4 éve vagyunk együtt, de 1 éve van egy másik pasi, aki rettentően bejön, ha rámnéz tisztára rosszul leszek(jó értelemben:), ha meg hozzámér, elolvadok. De ennek ellenére imádom a párom, mi már együtt is élünk és én sem értem, hogy mi van velem.

Gondolkodtam már, hogy esetleg megpróbáljam a másikkal és szakítsak a mostanival, de képtelen vagyok, hisz nagyon szeretem, de mégis.

szóval ezt én se nagyon értem.

Lehet az van, hogy az egyikben megvan az ami a másikból hiányzik és fordítva. Csak a kettőből nem lehet egyet csinálni és kettős játékot se jó játszani.

Dönteni kell, csak még én se tudom, hogy mit tegyek.:)

26/L

2009. szept. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
He...én is igy vagyok!Kerüld a pasit ameik tetszik, ugyanis nem hagyhatod el azt az embert akit már 2éve szeretsz vagy akár 4 éve az én esetembe 5 egy olyan pasiért aki tetszik neked!Voltál szerelmes ...szóval tudod hogy a két ember iránt nem úgyanazt érezted!(És nem tudom miért érzem de szerintem semmi nem lesz köztetek...ez csak megérzés ...szóval nemtudom...)becsüld meg azt amid van és örülj neki...
2009. szept. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha kipróbálnád a másikat, az is csak egy darabig lesz új, és izgalmas, aztán ott is jönnek a szürke hétköznapok. Becsüld meg a mostani párod!
2009. okt. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked fogalmad sincs a szerelemről! Biztonsági játékos vagy hiszen nem akarsz a földre esni. Aki magasan akar szárnyalni az lehet, hogy nagyot esik, de megéri! Menj a külföldi fickóhoz elég szajha van ebben az országban nélküled is!
2009. okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Figyelj csak előző kommentelő nem hiszem h jogod van másokat sértegetni!!!!Nem ezért vagy itt hanem azért h segits!!!Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok és mégsem vagyok szajha sztem te nem vagy ezzel szoval tisztában, hogy mit is jelent(nézz utánna)!

kedves kérdező ugyan ezt érzem én is,és én is 2 éve járok a barátommal,szeretem csak vmiért más is tetszik de nem tudom miért!! ha nem változik a dolog lassan beleőrülök!!pedig az sem biztos h a másik srácnál van esélyem!!!de vmiért mégis vonzodom hozzá és ábrándozok rolla!!!nekem is jo lenne a segitség bár nekem sok barátom azt mondta ha ilyen a fejemben megfordul h "szakitás" akor inkább szakitani kéne.De nagyon nehéz és egy fellángolás miatt nem biztos h megéri!!én még várok egy kicsit és majd meglátom h mit érzek,de ha még mindig másra vágyok akkor szakitok!!!!

És a te helyzeted joval nehezebb mert a srác külföldön van, de ha hazajön és még minidg ugyan ez a helyzet sztem jobb ha te is szakitassz mert csak magadnak teszel rosszat ha tovább is gyötröd magad!!!!

2009. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!