Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok irigykednek a prostik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok irigykednek a prostikra? Wtf? Ez valami új?

Figyelt kérdés
mostanában a fiúk annyi ilyet írnak,hogy mi irigyeljük h sokat keresnek vele xddd én most hallom ezt először :D nos leszögezem,h előbb mennék el wc pucolónak vagy bármi másnak és ha keveset is keresek vele, legalább tisztességes munka...ha itt vagyunk egyáltalán hogy lehet prostizni? ez undorító. nem féltek,hogy betegek lesztek? és nem kell azzal jönni, hogy mivel nekünk normál csajoknak nem kelletek...dehogynem kelletek. mindenki talál magának valakit, ez annyira lealacsonyító rátok nézve fiúk:D előbb jönnék össze egy ronda szűz sráccal,minthogy egy szebb fiúval aki k*rvázott..olyannal soha a büdös életben :)
2011. aug. 13. 21:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem irigykedek. Ha irigykednék, én is belekezdenék az iparűzésbe. De az én gyomrom nem bírná.

Viszont nem is ítélem el azokat az egyedülálló pasikat, akik elmennek hozzájuk. A betegségeket pedig ki lehet küszöbölni azzal, hogy óvszert használnak.

2011. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

30 éves, szűz érett nő? :D Aha....


Amúgy engem nem érdekel, mondják nyugodtan, attól még nem lesz igaz. Max elkerülöm az ilyen fiúkat aztán ennyi.

2011. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 IQnindzsa ***** válasza:
0%

Édes Szívem... Nem szeretnélek megbántani téged de sokat segítene a lelkedre nehezedő nyomáson ha egy kicsit ismernéd a prostitúció történetét. Először is már az Ókorban is létezett és egy elfogadott szakmának számított. Már Ephesus városában is volt bordély. Sőt... Mondok valamit. A legelső ábra ami a történelem folyamán reklámként azonosítottak, márványba volt vésve és egy bordélyt hirdetett. Pompeiben is ott volt a bordély. A Középkorban a 'kurtizánok' a saját koruk legműveltebb női voltak egy olyan korban amikor a nőknek tilos volt oktatásban részesülniük. Nézzük a keletet... Indiában a kasztrendszerben is ott van a megfelelő helyük és szerepük a társadalomban. Gésák... a szakmájuk művészei. A prostitúció egyidős az emberiséggel és az égvilágon semmi sincs benne amit jogod lenne lenézni.

Sajnos az utóbbi évtizedek valamiféle prejoratív jelentést fűztek ehhez és rengeteg megélhetési / útszéli kurv@ van akiknek nem a saját döntése volt h azzá lesz.

Ellenben az internet korában reneszánszát éli ez a szakma és gyönyörű, okos ,intelligens, kedves szolgáltató lányok vannak akiknek a saját tudatos döntése volt ,hogy ezt fogják csinálni. A kérdésed amúgy semmiféle célt nem szolgál ,mert nem szeretnél választ semmire. Neked a betokosodott agyadban már kész válaszok vannak és most a mi agyunkba akarod elültetni ezeket.

De mielőtt befejezem a mondandómat ,engedd meg ,hogy a beszűkült agyadba eljuttassak egy információ morzsát. Sohasem féltem attól h elkapok valamit ( Igen én is azon undorító férgek közé tartozom aki fantasztikus órákat töltött ilyen lányokkal) ugyanis kivétel nélkül az összes óvszert használt. De ,hogy tovább csesszem az agyad. Az egyikükkel össze is jöttem és néhány hónapig jártam vele. Csodás volt. Az a bajod ,hogy képtelen vagy más embereket elfogadni olyannak amilyenek. Fogadd el a dolgozó lányokat... a férfiakat akik hozzájuk járnak és azt hogy ha fejed tetejére állsz ez akkor sem fog változni amíg világ a világ. Uff. Szóltam.

2011. aug. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 .Daniel. ***** válasza:
Nem látok senkit aki írta volna hogy 30 éves érett nő lennél. na meg írtad hogy szűz vagy. Jobb ha elfogadod hogy éretlen vagy mert onnan indul a fejlődés.:) Nem haragszom rád viszont éretlenségre vall hogy lehülyézel aztán mondasz valami kamu szöveget is. A kérdés értelmetlen mert általánosító, tudatlan és erre a kérdésre szerintem neked semmi szükséged nem volt. Meg az lealacsonyító hogy valaki fizet a szexért? Te vagy éretlen vagy még kiscsaj vagy túlérett 30as nő vagy :)
2011. aug. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!