Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy buktassam le? Kérdés túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy buktassam le? Kérdés túl rövid!

Figyelt kérdés
Az történt,h ma reggel,magam se tudom miért,neki állta próbálgatni a párom jelszavát,és sikerrel rá is jöttem az e-mailjének a jelszavára...aztán facebookra jelszó emlékeztetőt kellet kérnem oda úgy tudtam belépni!Tudom most sokan megköpködtök,de olvassátok el végig a sztorit!Aztán ugye mostanság amit chat-en beszélgetsz lementi üziként...ő törlés helyett csak archivált...olyanokat írt rólam az exemnek,vagyis beszélgettek,h köpni nyelni nem tudtam amikor elolvastam...ennél jobban férfi nem alázhat nőt(az már másodlagos dolog h nőkkel is beszélget és elég kényes témáról)Aztán délután úgy szóvá tettem neki,h teeee képzeld kaptam egy névtelen levelet,amibe az áll,h te engem úton útfélen szidsz,elmondasz mden féle elmebetegnek,meg h nem tudsz magadról levakarni...őőő aztán nem beszélt rólam senkivel,még az exemmel se,pedig neki lett vna rá oka h kérdezzen(Anno én mondtam neki h ő fog jelentkezni)szemrebbenés nélkül tagadott,az a baj,h ezt telón beszéltük,nem személyesen,de nagyon ideges vok.Nem mondhattam neki,h hazudsz,mert láttam...annyit reagáltam oké,én kiderítem ki kever,de az nem felejti el a nevemet amíg élek!
2011. aug. 14. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
dobd
2011. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az természetes,de vmivel le kell buktatnom,ennyibe nem hagyom...én nagyon megalázva érzem magamat!!!!
2011. aug. 14. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyomtasd ki ezeket és add oda neki. Akár kérdőre is vonhatod vagy csak simán kidobod.
2011. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt a legizgalmasabb rész, hogy a mostani faszid a régi fasziddal chatel és löki neki az infókat. Mégis, mi dolga van vele?


Viszont ha élvezitek ezt a helyzetet mindannyian akkor jöjjetek össze egy hármas együttlétre... vagy többre... attól függóen hogy sűl el.

Már az együttlét:D


Katasztrófa.

2011. aug. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Már lebuktattad, szivi.

Neki akarsz bizonyítani vagy magadnak? Neki is tudnál mellesleg.

2011. aug. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha te lennél a barátnőm, és azzal jönnél, hogy beléptél az email-fiókomba és a facebook-fiókomra, és nyomoztál, letekernék neked egy pofont és kivágnálak a lakásból. Ebből tanulsz, hogy ne kémkedj.
2011. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ismeros dolog, hova valosi vagy?
2011. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
a en baratom, baratnoje is ezt csinalta. csak itt en voltam a szenvedo alany mert a baratom menyasszonya nekem irt es kerdezte, tolem hogy csak annyit mondjak neki, hogy volt e szex koztunk, es itt en meleg vagyok a baratom meg hetero, es be kellet vallanom a menyasszonyanak hogy csok meg minden volt koztunk csak szex nem. es azota is szokok chatelni a menyasszonyaval. azota a baratommal nem beszeltem...
2011. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!