Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a rossz emlékek előbb eszembe jutnak, mint a jók?

Figyelt kérdés

18f vagyok.

Ma azt álmodtam,hogy egy lány aki régen tetszett egy másik fiúval van és boldog :S

Ahogy felkeltem szar kedvem lett pedig van barátnőm 3 hónapja aki szeret engem és énis őt.

Volt egy másik lány akivel 1 évig voltam és ha rá gondolok akkor nem az jut eszembe,ahogy kézenfogva sétáltunk,meg nevettünk,hanem az,hogy lementem hozzá busszal mikor elhagyott és könyörögtem neki,ő meg sz*rba se nézett :/

Miért nem a jók jutnak eszembe ?

A mostani barátnőmmel 3 hónap alatt 1x se vesztünk összes :) Épp ezért nem jut eszembe semmi róla :S

Hiába vagyok szerelmes,nincs még rossz emlék,csak a jó és meg sose jutna magamtól eszembe :S De ez nem csak nála volt így,hanem az előző 1 éves kapcsolatomnál is.

Ott se nagyon jutott eszembe,hogy milyen jó csak az amikor a szemembe mondta,hogy nem szeret :/


2011. aug. 15. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem azok jutnak előbb eszedbe, amelyek rosszak, hanem amelyek a legnagyobb érzelmi hatást keltették benned. Pech, hogy mint rossz emlékek ezek nálad.


Az álom bonyolult dolog, álmodás közben az agy próbálja feldolgozni a rosszakat, azért álmodsz ilyeneket.


Valami hiányzik az életedből, nyugodtság, harmónia vagy valami. Keresd meg, hogy mi. Győzd le. És akkor szépeket fogsz álmodni és emlékszel majd a szép dolgokra is.

2011. aug. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Idővel "megszépülnek" az emlékek hidd el.Még fiatal vagy.Pár év múlva majd rájössz,hogy akihez most rossz emlék fűz,abba valójában nem is voltál szerelmes,és nem is volt olyan rossz :-) Lesznek még nyílván rosszabb tapasztalataid a jövőben-és persze sokkal jobbak is.Csak annyira nincs még viszonyítási alapod,így jelenleg ami történt rossz,az jut eszedbe!

Fel a fejjel :)

2011. aug. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!