Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sikerült elengednem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sikerült elengednem?

Figyelt kérdés

Az első nagy szerelmemről van szó, ami érzelmi szinten nagy volt, de plátói maradt. Jó érzéssel gondolok vissza azokra az időkre. Szinte biztos vagyok benne, hogy kölcsönös volt a dolog, de már nem is fontos és már nincs bennem hiányérzet, hogy nem lett több. Így szép visszagondolva, ahogy volt. Félig gyerekes, félig már komoly, sok minden, de mégis fizikailag semmi. Na de filozofikus vagyok :)


A lényeg az, hogy az elmúlt héten kétszer is álmodtam vele, pedig már jó ideje eszembe se jutott. Az álmok teljesen semlegesek voltak, az egyikre már nem is emlékszem, a másikban, csak bejött az ajtón. Meg is lepődtem, hogy mit keres ott. Ennyi és kész.

Ez az álom újra eszembe juttatta és megnéztem az egyik közösségi oldalon, ahol láttam, hogy neki is (nekem is) van egy komoly kapcsolata.

A párját kifejezetten szimpatikusnak találom és örülök, hogy boldogok.


Az álom miatt gondolok arra, hogy talán nem vallom be magamnak, de még nem engedtem el?! De közben úgy érzem, hogy igen.

És ha mégse az baj? Vagy belefér? (Ezt 5 év távlatából írom)


2011. aug. 15. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
én is álmodom az exel,mert mély nyomot hagyott bennem az a 6 év. de nem szeretm már. a férjemet szeretem 10 éve. ő is néha élmodik az exével. ez nem baj és nem kell ellene semmit tenned. az emlékek megmaradnak,néha előjönnek,ez semmit se jelent. akkor nem vagy túl rajta ha ébren töltik ki a gondolataidat.
2011. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is néha álmodok az ex barátommal.De neki is és nekem is komoly kapcsolatunk van. Baráti szintet öhm..meg tartottuk de nem nagyon beszélünk :D Nincs ezzel semmi gond. :)
2011. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 komasa ***** válasza:
Nem gáz! Szerintem már elengedted!
2011. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!