Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már ennyire unatkoztok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már ennyire unatkoztok, mindenki írja le, hogy néz ki!?

Figyelt kérdés
És nem+kor
2011. aug. 16. 00:40
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
Nagyon ocsmány vagyok, nem akarok senkit felzaklatni így késő éjjel :( 16/??
2011. aug. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
Hát...Pockos,kicsit hályas :D szemcsis rövidhajú félmesztelen 160-170 cm 60-65KG 15/F
2011. aug. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:

180 centi 62 kiló fekete haj, zöld szem

21f

2011. aug. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
olyan human-elf-csillámfaszláma keverék kinézetem van
2011. aug. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim válasza:

[link]


Nem? -Nemtudom

Kor? - 139

2011. aug. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
Na de komolyan írjátok le. én: hosszú, természetes szökésbarna haj frufruval, kékeszöld szem, világos bör, 170 cm/60 kg kissé nagy mellek, vastagabb, de feszes combok, széles csípö. :)
2011. aug. 16. 00:54
 27/50 anonim ***** válasza:

Az arcom nem valami férfias a koromhoz képest, az idősebbek mindig aranyosnak könyvelnek el, mert a kisugárzásom is pozitív. Barátnőm is kis cicámnak szólít néha, vagy odateszi a nevem elé a "kis" jelzőt és utána kapcsolja a nevemhez a "ke" szócskát. De a szemüvegem (7 éve hordom) sokat dob rajtam, pasisabb leszek tőle. A hajam barna, sűrű. Néha megnövesztem, akkor szörnyen nézek ki, mint egy csöves, bár a nők szerint jól áll az ősember stílus. Szóval néhány centis hajat szoktam növeszteni, pajeszom már nincs. Általában fel waxolom, hogy rossz fiúsan nézzek ki. Anélkül meg olyan "szent", "jó tanulós" fejem van. 178 centi körül vagyok, szóval átlagos, bár mindig is szerettem volna magasabb lenni egy picivel, így most egy magas vagyok a barátnőmmel. A vállam széles, arra büszke lehetek. Izmos és szálkás a testem, szóval vannak kockáim, bicepszem annyira nincs, de a tricepszem szép, 9 évig röplabdáztam. Sajnos nem látszik ruhán keresztül, mert gizda vagyok, sőt, nagyon vékony, sportos, karcsú. Öltözködésem pontosan a laza és az elegáns határán van. A fölsőm szinte mindig fehér, maximum a mellkas részen van egy-egy márka felirat. Rövid ujjút, hosszú ujjút egyaránt szeretek hordani. Erre általában veszek fel egy kigombolt inget. Kék farmernadrágban szeretek járkálni a városban, nagyon melegben pedig halásznadrág, szintén fehér.

A korom és a farkam mérete egyezik: 17.

2011. aug. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
barna haj ; ilyen oldalfrufruszerűséggel ; nagy barna (szinte fekete) bociszemek ; vékony ; magas ; nem hordok magassarkút meg miniszoknyát ; inkább farmert meg deszkáscipőt . 15/L
2011. aug. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 needtoknow ***** válasza:
Ez diszkrimináció. A vakok mit mondjanak?
2011. aug. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

170 centi 45 kiló vagyok, látszanak a bordáim. az egyik eltört ilyen ijesztően kiáll. a csöcseim 75B-sek, a s.ggem lapos. elől állig érő, hátul derékig érő csibesárga hajam van alul vörös tincsekkel :D(de csak középen, a tövénél és az aljánál azok is csibesárgák :D).

szürke a szemem,az orrom egy tokmány krumpli, óriási orrlyukaim vannak.

a mellbimbóm körül vannak fekete szőrök, amiket öngyuszival szoktam lepörzsölni XD

kalapácsujjam van, és az egész lábam tiszta bütyök.

kb. így ennyi :D

21/L

2011. aug. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!