Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tetszem neki, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki, vagy csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy lány, akivel nemrég ismerkedtem meg.

(én 13/F ö 14/l)És már felvettem skype-on partnernek, de nem tudom mit higyjek????

Amint belépek skype-ra egyböl rámírt,

és a sulidiszkóban felkért tánczolni(tudom elég nagy lúzerségnek számít,mert által. egy fiu kéri fel a lányt)

de myvipen is megkeresettt.(de nem árultam el neki a vezeték nevemet.)nem volt közös ismerösünk.

elöre is köszönöm!


2010. júl. 7. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Talán nem a csajozáson kéne járjon az eszed hanem a NYELVTAN ÓRÁN mert az nem megy ahogy látom.
2010. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
azt nem tudom mi járhat a fejében biztosra, de szerintem bejössz neki:D
2010. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
90%
nemtudom, biztos jó srácnak tart és nagyon kevel téged, de figyi szerintem kérdezz rá csak finoman.... ;)
2010. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
93%

hat ezek a jelek elegge arra utalnak hogy bejossz a csajnak.

szerintem beszeljetek meg egy randit skype-on es dumaljatok.abbol aztan tobbet lehet tudni mivel szemelyesen vagytok,lehetoleg kettesben.ha arra utalo jeleket ad hogy bejossz neki akkor hajra kiscsavo :D sok sikert de mindenkepp dumaljatok az a lenyeg.meg is kerdezhetned nyiltan hogy csak baratkent tekint rad vagy lehetne tobb is...igy biztosan elobbre leszel :))

hajraa :D

remelem hasznat veszed de mindenesetre felpontozast kerek :) :D (nem mintha az sokat tenne...de azert megis...:D )

2010. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó köszi a jó tanácsot:)))
2010. júl. 7. 23:03
 6/7 cinaa válasza:
Ha közel laktok egymáshoz hívd el valahova beszélgess vele minél többet érdeklődj iránta (a lányok szeretik ha figyelnek rájuk)nevettesd és aztán ha minden jól megy , és rájössz hogy tetszel neki búcsúnál kérj tőle egy csókot;)
2010. júl. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg hogy eljön e veled randizni:

Ha IGEN-t mond, akkor tied a pálya... (nyomás az ágyba XD) Tied lesz a csaj, happy lesz mindenki, tetszel neki...

Ha NEM-et mond, akkor nem lesz semmi, nem szakad össze az ég, meg semmi... VISZONT megtudod hogy csak barátként tekint rád.

2010. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!