Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek "új frizurája"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek "új frizurája" vagy csak összefogja (lófarokba) és nem kibontva hordja akkor azt jelenti, hogy új pasi van az életében vagy csak ez is egy Cosmopolitanos hülyeség?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem értem mi az összefüggés..
2009. ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
akkor szoktak a nők változtatni a hajzaton ha befejezte a kapcsolatát és új lendületre kap. én voltam így is ezzel:)
2009. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én akkor változtatok a hajamon ha már túl hosszú.. de biztos én vagyok a hülye hogy ehhez nem értek:P
2009. ápr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én akkor viselem máshogy a hajam amikor meguntam,h pl.: mindig ki van engedve(persze valószínűleg vannak nők,akiknél ez "új életet" jelent,de a két dolog nem feltétlenül függ össze.
2009. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez csak bizonyos noknel egy tudat allatti testbeszedes kifejezes. utana kene nezned a testbeszednek, sok tipp van az ilyen "jelekrol". kulonben altalaban az emberek akkor valtoztatnak a kulsojuknek ha valami ujba akarnak kezdeni.
2009. ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

akkor nekem hetente új kapcsolatom van... XD

Mert én meg akkor szoktam lófarokba kötni, ha már esedékes a hajmosás (5-6 naponta kell megmosnom, de az 5. napon már kiengedve borzalmas)

Fodrász meg nagyjából évente lát... De volt, h két fodrász között lett vége egy kapcsolatomnak, és kezdődött másik.

Lehet, h én vagyok a hülye? :D (23/L)

2009. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minden másnap új pasim lenne, ha ez így van... Annyira idegesítőek ezek az újságok, nem tudom, miért kell amerikai sorozat-szintűvé formálni a nők agyát.
2009. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség.Biztos vannak akik így cselekednek,de én nem tartozom közéjük,meg a barátnőim se.Mert akkor változtatok a hajamon ha már meguntam,nem tetszik,nem kötöm ilyen dolgokhoz.Én egyszer ezt a tv-ben hallottam,de ott a Hollywood-i sztárokról volt szó,akikre viszont igaz ez az állítás.
2009. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok:de ott szakításról volt szó.
2009. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!