Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ideálod? :-)

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 15:59
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

16:05 -ös pont illik rám :D Most nem felvágásból, de szerintem tényleg. Jah és lányba ezer féle külső van ami bejöhet, de azért belsőleg legyen kedves, ragaszkodó, jólelkű, olyan akivel jókat lehet beszélgetni stb :)


17/f

2011. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 ressie ***** válasza:

Ésszerű határokon belül, nekem nem igazán számít, hogy néz ki a srác, de a belsővel szemben nagyok az elvárások. Ne legyen nyuszi, álljon ki az igazáért, ne akarjon velem Forma1-et nézetni és ne legyen barlanglakó ami a viselkedését illeti. Legyen őszinte, és a jó humor szintén nagy előny. Ja és tudja kezelni a hülyeségeimet, mert kissé kerge vagyok.

16/L

2011. aug. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
a mediterrán tipusú pasikat kedvelem. barna szem, barna haj :) 180 fölötti magas és szeretem ha picit izmos nem az a nagyon kigyúrt, hanem finoman :)
2011. aug. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Suhanc72 válasza:
72%

Az igazi nő:

120 cm magas, kissé elálló fülű és határozottan kocka fejű.

Mert:

Állva lesz.p, miközben a sör nem esik le a fejéről és tudsz hamuzni a fülébe

2011. aug. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

KÜLSŐ:

Magas (180-190cm körüli), izmos testalkat (szálkásított, nyolckocka!)egyenes tartás, hosszú lábak, karcsú derék, széles váll, finom ívű nyak, szép hosszúkás arc, cicás, hosszúkás szem (kék vagy zöld), hosszú, sötét szempillák, ápolt, szőke haj, nem tüsi nem rövid, hanem normálisan megcsinálva, lehetőleg ne úgy nézzen ki, mint egy olcsó diszkós divatb*zi, tudja hogy hogy kell egy férfinak kinézni! Pluszpont, ha egy kicsit rosszfiús. Legyen rendesen leszőrtelenítva mindenhol a szőrös mellkas nagyon gusztustalan.

BELSŐ:

Intelligens, okos, művelt legyen fogalma és véleménye a világról, legyen bátor, védje meg a saját álláspontját. Legyen önbizalma, legyen tudtában a saját jó tulajdonságainak. De ne legyen beképzelt aki azt hiszi hogy minden nő aki a világon van, az övé, és attól lesz férfi, ha megszerzi őket. Legyen jó stílusérzéke, legyen egyedi és ne egy tucatember. Legyen humora, tudjon táncolni, és lehessen vele néha beszélgetni. Jó, ha nem túl mimóza, de néha mutassa meg az érzékeny énjét is. Ne engedjen mindenkit közel a szívéhez, de akit közel engedett, ahhoz ragszkodjon. Legyen normális értékrendje, ne a haverok meg a sör legyen neki az első.

2011. aug. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

De telljesen fölösleges volt ezt mind leírnom, mert ilyen férfi a világon nincs! 18:47 voltam.


15/n

2011. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
hát ilyen szerintem sincs,vagy ha van is akkor 25 éves minimum,és 15 évessel nem valószínű hogy szóba állna annyi idősen,mivel egyik tényező kizárja a másikat... de azért sok sikert,és köszönöm a választ :D
2011. aug. 23. 20:48
 18/29 PPatrik válasza:

18:47


Nem vagyok szőke, ha sokat úszok nyáron, és süt a nap, akkor szőkésbarna. A szemem meg (kék)-barna-zöld...nem jöttem még rá mitől függ. Mondjuk van barátnőm, 5 éve. De azokból amiket leírtál, értékes embernek tűnsz. Ha van kedved barátkozni, mutasd :)


19/F

2011. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Eegen, ilyen hapsi a mai világban biztos nincs, azért írtam le, mert jólesett kiadnom magamból. Tulajdonképpen egy épeszű 20-25 éves férfiember valóban nem állna szóba egy átlag 15 éves csitrivel, de szerintem ha nem írtam volna hogy annyi vagyok, nem mondta meg volna rólam senki.
2011. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

18:47

bazz, naná, hogy nincs ilyen pasi... Az összes kitételnek gyerekjáték megfelelni de MI A BAJOD A HAVEROKKAL ÉS A SÖRREL? :D:D


Meg az milyen duma már, hogy csak kevés embert engedjen közel magához? Főleg lányok közül csak téged igaz? :D

Képzeld, aki nyitott, meg segítőkész az mindenkivel az. Nem válogat, mindenkivel jól kijön. Aki aki csak veled ilyen AZ MEG AKAR DUGNI!!!


Nah remélem sikerült kicsit faragni az ideálodon, vagy bárkién itt


17/f

2011. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!