Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ideálod? :-)

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 15:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

hosszú haj,kékesfeketére festve,gitározzon,kék/zöld szem,fekete cuccokba járjon,bakancs vagy valami hasonló cipő,kissé izmos testalkat,de inkább vékony minthogy bárhol háj legyen rajta.Fontos hogy szép formájú szája legyen,és szemöldöke ne legyen vastag,akkor inkább szedje.

Szeresse a rock/alternativ/metál zenét,legyen férfias is,de romantikus is.Humoros,lehessen vele elvont dolgokról is beszélgetni.Tudjon szerelmes lenni,de ne legyen nyálas.Ne csak a csaja legyek,hanem a legjobb barátja is.ne legyen régimódi,hogy-asszonynak ez a dolga meg az a dolga,mindent meg lehessen vele beszélni...röviden ennyi...Van ilyen??????lehet nincs xD...pedig addig nem lesz senkim....

2011. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
15:43-nak üzenem hogy nincs oka senkinek sem változtatni az ideálképén, mert te idejössz pattogni, nekem ilyen most, és ilyen is marad. Olvasd el szépen mit írtam ha már reagálsz rá, -holott senki nem kért meg-. Nem a sörrel, meg a haverokkal van bajom, azt nem akarom, hogy az legyen számára az első. És igenis ne legyen olyan ostoba, hogy mindenkinek elmondja a legbensőbb titkait, vagyis hogy mindenkit közel enged a szívéhez. Ennyit erről.
2011. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:

Sziasztok. Én egy szőke, hosszúhajú lány vagyok. 170 cm magas és 53kg. Tudom, hogy mindenkinek más az ideálja, de én megismerkedtem egy fiúval, aki nagyon szerelmes volt belém. Sokáig udvarolt. Később, már szinte a barátom volt. Egy viszonylag alacsony, korántsem tökéletes külsejű ember, de annál inkább szórakoztató, vicces, kedves, aranyos és romantikus. Egyszer azt mondta, hogy ő még mindig az előző szerelmét szereti. És otthagyott. Pedig én sem vagyok az a szőke, gazdag, plázázós csaj. De nagyon rosszul esett. Aki miatt otthagyott, az egy viszonylag alacsony, rövid barna hajú, kövérkés lány. Úgyhogy itt van nektek a jól elképzelt ideál :) Sok sikert kívánok mindenkinek:) Szerintem, ha eljön az igazi senki nem azon kezd gondolkodni, hogy beleillik-e az elképzelésünkbe :)

18/L

2011. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
utolsó,írj prviit,ha van kedved :D
2011. aug. 25. 21:44
 25/29 anonim válasza:

Külsőleg:

-arc: szép, arányos arc.

-haj: színe majdnem mind1, legyen picit hosszabb, kócos :)

-test: legyen sportos, nem túl magas.

-szem: mind1 a színe.

-bőr: világos, kicsit napbarnított.

Meg úgy alapból helyes :))

Belső tulajdonságok:

Legyen vicces, kedves, figyelmes, ne legyen annyira durva, de azért meg tudja védeni magát.

Nos asszem ennyi, ha úgy gondolod rád illik ez akkor irj, vagy komment! :)) Ja am meg olyan 13-16 éves fiúkról van szó :D

13/L

2011. aug. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Külső:magas,ápolt barna/szőkésbarna/fekete haj9kicsit hajfétisem van :$),barna/zöld szem,stílusos

Belső:vicces,okos,őszinte,romantikus,hűséges

2011. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
-9.Utolsó voltam :)
2011. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
megint utolsó vagyok xD.Borostát kihagytam
2011. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Nekem nincs ideálom hisz mindig más külsejű fiúk tetszenek meg.

Belsőleg meg önmagáért fog megtetszeni a srác.


Viszont jelenleg nagyon nagyon tetszik egy fiú.

Leírom ő milyen.


Külső:

-magas(185-190cm)

-világos barnás haj

-szemüveges

-amerikai futballozik szóval testfelépítése sem rossz


Belső:

-flegma de nem tulzottan

-udvarias

-jófej

-vicces

Es meg sorolhatnam

2016. nov. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!