Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim miatt hagynak ott a barátaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már fél éve van egy mások számára furcsa pasim. Jó, persze, tényleg furcsa kicsit számomra is, de én nagyon szeretem.

A furcsasága abban nyilvánul meg, hogyha összeülünk egy kávézóba vagy bárba a baráti körrel, akkor ő nem rendel semmit, hanem otthonról hozott innivalót issza.

Vagy a múltkor is voltunk egyik barátunknál, meghívott minket, de ebéd nem volt, így pizzát rendeltünk és a barátom nem rendelt, hanem elővette a szendvicsét és azt ette.


Jó, igaz, hogy így leírva elég gyökérnek tűnik, meg a barátaim számára is az. Éppen ezért hagynak el egyre jobban. Már nem hivogatnak ide-oda, elhanyagolnak.

Én szeretném megtartani őket, de a pasimat sem akarom elveszteni.

Mit tegyek? Ha felhozom a pasimnak ezt a dolgot, akkor mondja, hogy ő ilyen, ha ez nem tetszik, akkor mondjam meg és szakíthatunk. Többször szakítottak már miatta emiatt, meg tudja érteni.


2011. aug. 23. 11:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
kik a fontosabbak...a barátok vagy a pasid...vagy egyszer itt egyszer ott....én sem megyek el amikor a barátnőmet meghívják valahova
2011. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg szeret és te is szereted, akkor jó nagy hülyeség lenne emiatt szakítani, mert lehet hogy anyagilag nem áll jól és ezért nem rendelget pizzát, meg innivalót.. legalábbis a leírtak alapján erre lehet következtetni..
2011. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

kérd meg, hogy ha fontos vagy neki, akkor a barátaid előtt ezt ne nagyon csinálja


és beszéld meg a barátaiddal is, hogy ezért ne nehezteljenek rá

2011. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Ha még csak esze ágában sincs változatni magán, "fogadd el vagy takarodj" szöveggel jön, akkor nem hiszem, hogy annyira oda lenne érted.

Mellesleg minden embernek tudnia kéne, hogy vendéglátó helységbe otthonról hozott piát iszonyat nagy pofátlanság bevinni és azt fogyasztani.


Nekem nem kéne ilyen faszi. Ne haragudj, de nyilvánosan égeted magad vele.

2011. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hagyd a "barátokat". Ha igazi barátaid lettek volna akkor nem hagynának ott semmiért, sőt. Álszent emberek meg kinek kellenek maga körül? Keress ink igazi barátokat.
2011. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

12:00-ás: Szeret ő, de ilyen ezekben a helyzetben. Így ismertem el, elfogadom ezt a rigoáját, csak az ismeretségi köröm nem. Nem értem, miért nem tudják elfogadni, hogy ő ilyen. Nekik is vannak hibáik, mégse hozom fel nekik ezt.

2011. aug. 23. 15:20
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha a barátom lennél rád való tekintettel elviselném és jó pofát vágnék hozzá, de egyébként...
2011. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátodnak valamiféle fóbiája van, ha ezt ki lehetne deríteni és kezeltetné magát (pszihológusnál) akkor szerintem rendbe jönne minden. Oké, ez kicsit utópisztikusan hangzik, de szerintem megér egy próbát. Nem tudom beszélgettéle el vele, hogy miért teszi ezt. A barátaidról meg annyit, hogy úgy szervezzétek a programot, hogy a barátod ne legyen ott, vagy csak ritkán menjen veletek. Ha meg emiatt képesek ott hagyni, akkor nem igaz barátok..

Remélem tudtam segíteni.

2011. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Na de milyen az, hogy én elmegyek ide-oda, őt meg nem viszem?
2011. aug. 25. 17:24
 10/16 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy megvan a saját társaságod. Nem vagytok összeláncolva. Én személyesen utálom ha folyton egymás nyakán kéne lógjunk.
2011. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!