Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesz egy bunkó érzéketlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesz egy bunkó érzéketlen nő, ha azt ordítozom neki hogy büd*ös ku*rva?

Figyelt kérdés
egy balhézós srácokat szerető nőröl lenne szó
2011. aug. 18. 21:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Beletesz egy húsdarálót a hüvelyébe, és beleerőszakolja a farkadat oda...oszt volt farok nincs farok :D:D


Bunkó érzéketlen ribanc faszi vagy!

2011. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

azt hogy ku.rva a jó édes anyukád.Vagy arra nem méltatna hogy visszaszóljon mert ilyen emberrel senki nem foglalkozik aki ilyen alpári.

Mivel én nem verekszem fiúval azért ha nekem vki ilyet mondana akkor szólnél pár havernak hogy verjék meg :D

L19

2011. aug. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Lupus16 válasza:
Az ilyenek általában beképzeltek, sokszor elkényeztetettek és azt hiszik magukról hogy náluk jobban senki nem néz ki. Én is ismerek ilyeneket de azokkal nem könnyű, mondjuk nem vagyok szívbajos és elküldöm a b**s pi**ba ha beszólogat utánna egy darabig békénhagy. De van olyan is aki csak fel akar vágni a barátai előtt azért bunkózik de valójában ketesben nagyon rendes és értelmes.
2011. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!