Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hárítsam el a sógorom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hárítsam el a sógorom közeledését?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy félreértem a jeleket, de olyanokat mond nekem, hogy szeretne egy olyan lánnyal megismerkedni, aki éppen olyan, mint én. Nagyon kedves velem (ami önmagában nem baj), de velem még többet beszél, mint a saját bátyjával (a férjemmel). Sokszor úgy érzem, hogy többet akarna, de jó szándékú és csak az tartja vissza, hogy a bátyja felesége vagyok. Mindennél jobban szeretem a férjemet és nem kell más, mit tegyek? Hogy hárítsam el a közeledését úgy, hogy ne bántsam meg egy életre, de ne is reménykedjen, mert ez csak neki rossz?
2009. ápr. 15. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Huh! Ha ez velem történne én tuti arra gondolnék először, hogy csak próbára akarnak tenni, de az is lehet, hogy irigy a házasságotokra és ő is ilyen családot szeretne. Mindenféleképpen egyértelművé és félreérthetetlenné kell tenned, hogy neked nem kell és nem is lesz semmi közötök egymáshoz, mert ha valakinek ilyen megfordul a fejében, hogy a sógornőjére hajtson az bizony sokmindenre képes lehet. Először a férjeddel beszélj, mert a vége úgy is az lesz, hogy te kezdtél ki vele. Biztosítsd ki magad és mondd el a férjednek az aggodalmaidat, mert akár még szét is szedhet benneteket!
2009. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Abszolút látszik, hogy nagyon szomorú, nem pedig próbatételről van szó. El van keseredve, mert neki még sosem volt barátnője sem.
2009. ápr. 15. 13:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Az egyenes beszéd segít ezen is, először a férjeddel!
2009. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A férjem még biztos, hogy nem vette észre. Sokat dolgozik és szerintem nem is gondol ilyesmire. Az ok, hogy nem akarok vele beszélni az az, hogy ebből úgysem lesz semmi. Valahogy a sógort akarom finoman leszerelni, hogy ne legyen ebből gond, csak fogalmam sincs, hogy mit mondjak neki. Nem akarom megsérteni, így sincs önbizalma, csak amikor velem beszélget.
2009. ápr. 15. 13:08
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is az az első,hogy ezt őszintén elmondod a férjednek.


Ez rossz hír,hogy nem volt barátnője.Nem tudom milyen okból kifolyólag,de az tény,hogy sokkal könnyebb nőkkel kapcsolatba kerülni valaki más révén,mintha ő ismerkedne idegenekkel.Úgyhogy lehet,hogy tényleg bejössz neki:S

2009. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok.Egyértelmű,hogy nő kell neki mihamarabb.Menjen bulizni,vagy ismerkedjen utcán, akárhol.Nincsenek neki barátai,akikkel mehetne csajozni?Vagy valaki,aki segítene neki barátnőt szerezni?
2009. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon félénk, amúgy rendes srác, de sokat dolgozik még hétvégéken is, így gondolom, hogy nincs ideje elmenni bulizni meg nem is szeretne, inkább a szüleivel van el a szabadidejében. Még a szüleivel él és nem nagyon van egzisztenciája, szóval nem is nagyon lenne neki mire barátnőt szereznie. Egyébként 23 éves meg én is annyi vagyok. Egyre egyértelműbb jeleket ad és kezd aggasztani, mert félek, ha szólok, akkor apósom, anyósom, a férjem és mindenki más a családban majd rosszat gondol rólam. Úgyis letagadná, nincs bizonyítékom rá, hogy ő kezdeményezi ezeket a beszélgetéseket meg hogy miket mond.
2009. ápr. 15. 13:17
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ahhoz,hogy valakinek barátnője legyen,nem kell egzisztencia.Miért ne lehetne attól,h a szüleivel él még.Az egy dolog,hogy dolgozik,én is azt teszem,de mindenkinek van szabadideje,azt kell hasznosan eltölteni.


Még egyszer mondom,én tájékoztatnám a férjed.Kérd meg,hogy bizalmasan kezelje a dolgot,ez kettőtökre tartozik és az öccsére.


Ha mégsem mondod el,akkor kezeld hűvösebben a srácot.Érezze a mozdulataidból és a viselkedésedből,hogyha továbbra is így viselkedik,nem állsz vele szóba és akkor leáll.

2009. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha nem is így, de valahogy el kellene érnem, hogy kiszeressen belőlem...talán tényleg távolságtartóbbnak kellene lennem.
2009. ápr. 15. 13:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Legelső válaszoló vagyok. A válaszaidban te magad is leírtad, hogy félsz, hogy ne hogy azt higyjék, hogy te kezdeményezted. Ha ebből baj lesz tuti, hogy téged okolnak ha nem szólsz senkinek, mert azt fogják mondani, hogy ha ő kezdeményezett volna, akkor szóltál volna a férjednek, de mivel nem tetted, így gyanus vagy. Ez az egy megoldás van ha jól akarsz kijönni a dologból.
2009. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!