Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből látható egy lányon, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből látható egy lányon, ha majdnem akármelyik fiú közeledését komolyan veszi?

Figyelt kérdés
Miből látható,ha egy lány akármelyik fiúval való beszélgetés után arra gondol, hogy ebből még lehet valami? Látható egy lányon, hogy neki mindegy, hogy ki közeledik hozzá, csak legyen valakije? Azt látjátok fiúk egy lányon, ha azt gondolja, hogy azért,mert beszélgettek vele, azt hiszi, hogy tetszik is nektek?
2010. máj. 9. 01:18
 1/4 anonim ***** válasza:
hát van ien. de ez a jobbik eset van aki már zaklatói szinten műveli ezt. az én osztályomba volt egy ien csak elment mert mindenki utálta.
2010. máj. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál.
2010. máj. 9. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon érthető a kérdésed. Viszont szerintem az hogy a lány komoly kapcsolatot akar tőled, vagy sem az nem egy beszélgetésből derül ki, hanem több randiból. 20/L
2010. máj. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Huhú, tényleg nem érthető, mert semmi köze a kérdésnek ahhoz, hogy meg akarom-e tudni, hogy egy lány mikor akar tőlem komoly kapcsolatot. Persze az első válasz sem igazán volt segítség, de köszönöm, hogy legalább írtatok valamit, és valószínűleg tényleg sajátos stílusban fogalmaztam meg a kérdést.

Amire kíváncsi vagyok, az az, hogy milyen viselkedési jegyekből lehet arra következtetni, ha egy lány nagyon pasit akar, és már bárki megfelelne neki, aki közeledik hozzá?

2010. máj. 10. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!