Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Mit tehetek ez esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mit tehetek ez esetben?

Figyelt kérdés
Van barátnőm lassan 2 hónapja, előtte jártunk 6 hónapig. Tegnap nem ért rá, mert egyik rokonának volt valami születésnapja vagy valami hasonló. Közbe van egy másik csaj ismerősöm, ő 17 éves. Egészen délután 4-től vasárnap hajnali 5-ig vele lógtam. Tök jól elbeszélgettünk, rendeltünk pizzát, lényegébe elvoltunk mint a befőtt. Most picit bűntudatom van, mert lehet hogy ez a dolog nem tetszett a barátnőmnek. De nem csaltam meg, a tökömre esküszöm. Csak az a gond, ha valakivel elvagy nagyon jól, és beszélgettek meg röhögcséltek stb., akkor kiszűröd belőle a pozitívumokat. Akinél voltam, illetve lógtam 13 órán keresztül az nagyon kedves, aranyos. Szeretem a barátnőmet, csak most az a gond hogy nagyon bejön nekem az akivel voltam 13 órán keresztül. Amúgy azért mentem át hozzá, mert mondta hogy unatkozik, nincs ott vele senki, meg amúgy is mentünk volna át hozzá filmet nézni csoportosan. Kérlek Titeket! Mit tehetek? Nem akarok másba szeretni! Nem tudok mit csinálni... : /
2010. szept. 12. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:
85%
húha, ez rafkós. Szerintem nem tehetsz mást, mint hogy hallgatsz a szívedre. Gondolkozz el, hogy vajon kit választanál? Persze, ott a régi dillemma, hogyha össze jössz a "13 órás" (bocs hogy így hívom, de nemtok mást :D) akkor ha esetleg később szétmentek, akkor oda a barátság. Viszont, talán sosem tudod meg, hogy ő volt-e az igazi. Tarts ki, a választ hirtelen megkapod magadtól ;)
2010. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!