Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Volt barátommal 5 hónapja szakítottam. Azóta nem hagyott sokáig békén, megtudta kivel jöttem össze, őt is zaklatta, meg engem is. Állandóan jött utánunk és kiabált mindenfélét. Akármilyen hihetetlen akárhányszor hívtam volna rendőrséget sosem vették fel, mindig bemondta perceken át hogy kérem várjon...vagy ilyesmit. Már szakítottam azzal a sráccal (az akkori új barátommal), de visszahallottam hogy a mai napig ott a környéken tölti az egész napját hátha lát..munkatársai is mondták teljesen be van kattanva. Most két hónapig nem láttam, erre teljesen véletlenül egy bevásárlóközpontban elém ugrott szó szerint, hiába kértem hagyjon békén jött utánam. Biztonságiőröknek szóltak, de ők ugye nem tehetnek igazából semmit. Egész délután-este jött utánam idegbeteg fejjel. Ma ott tartok, hogy alig merek közlekedni, az árnyékomtól is félek és forgolódom mint egy paranoiás... segítsetek, mit tehetek? milyen szervezethez lehet fordulni? akár rendőrségen kívül is?
2010. aug. 10. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjogszerűbb a rendőrség. De ne telefonon hívogasd őket, hanem menj be személyesen, add elő a panaszodat, hogy zaklatásért feljelentést szeretnél tenni!
2010. aug. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. rendőrség -> zaklatás miatt kell feljelentést tenned, kötelezhetik távolságtartásra.

2. NANE -> ez a nők a nőkért egyesület, ők igazából a bántalmazott nőkért állnak ki, de jobb elejét venni és ők talán tudnak segíteni megelőzni egy esetleges bántalmazást.

3. vannak emberek, akik pénzért szívesen eltörik az ilyen beteg állatok kezét-lábát.

4. kezdj ki egy nagy darab kidobóval és akkor a 3. pontot ki is hagyhatod.

2010. aug. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérhetsz egy távoltartási végzést. Ha megszegi börtönbe megy.

Ha ezt nem állítják ki neked, marad az alpári mód. Veresd meg.

22F

2010. aug. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még nem tudom mit teszek, de valószínűleg rendőrség lesz a dologból. Már úgy érzem magam mint egy horror filmben..nem szeretnék miatta idegbeteg lenni:(
2010. aug. 10. 09:49
 5/5 anonim ***** válasza:
nincs egy batyus vagy egy nagyobb darab jó barát h legalább ijesszen rá és ha az sem segít akkor kenje meg rendesen?
2010. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!