Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Nyáron párom nővére férjhez megy.

Akarnak egy polgári utána pedig egy templomi esküvőt

és utána lenne egy lagzihoz hasonló buli.

A barátommal akkor leszünk fél évesek és

ugye ő kíséri fel a testvérét meg ő a tanú.

Én nem nagyon ismerek senkit,vele nem lehetek,így idegenek közé kellene beülnöm fél-1 órára.

Sosem szerettem a nagy esküvőket,meg idegennek

érezném ott magam,sőt még kellemetlen is lenne a számomra.

Barátomnak megemlítettem mi lenne ha nem mennék el.

Erre le lettem cseszve,meg hogy jaj kibírom addig,stb..

Szívem szerint nem mennék el mert tudom hogy rosszul fogom magam érezni,de ha nem megyek el megharagszik a barátom és a családja is.

Nem tudom mit tegyek,vitát nem szeretnék,de elmenni sem.

Mit tegyek :(


2010. ápr. 11. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen menj el az esküvőre, mert azt úgy illik! A templomban és a házasságkötő teremben nem kell izgulj, mert ott nem illik beszélgetni senkivel, szóval nem kell kényelmetlenül érezd magad, a lagziban meg már ott lesz a párod is úgyhogy csak rajta! Ne izgulj, és menj el! :) szurkolok
2010. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan és ülj oda párod családjához és te is már szinte odatartozol!Nyugi, mindig azok a bulkik sikerülnek jól ahova nem vágyik az ember /najó a legtöbb esetben/
2010. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy cipőben vagyunk,én is a nyáron megyek a barátom testvérének az esküvőjére.Félek vagyis izgulok,de tudom,hogy sokat jelent neki,ha bemutathat a tágabb családnak is és,hogy velem lehet egész este.Szerintem ne bántsd meg őt azzal,hogy nem mész el.A templomban ülj úgy,hogy lásd a párt és a tanúkat.A párodat látva nem leszel annyira magányos a sok idegen pofa között.Néha rád is tud nézni,rád mosolyogni és az is sokat jelent.A polgárin ugyanez.Ráadásul a polgári szertartás nem is tart 15 percnél tovább.Amit még tehetsz,hogy ne legyen olyan rossz a helyzet,hogy magadban kritizáld meg az emberek ruháját,haját stb. Mintha tévét néznél,én pl. mindig ezt csinálom,ha várakozom mondjuk a dokinál. :)
2010. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy, hogy TE jól érzed-e magad vagy sem. Az a nap nem rólad, hanem a barátod NŐVÉRÉRŐL szól, ezáltal a BARÁTODNAK is FONTOS. Ha nem vagy képes elmenni, csak mert NEKED nem lesz jó buli, akkor ülj le egy sarokba és gondolkodj el magadon. Szerintem nagyon durván éretlen a hozzáállásod!
2010. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el. Gondol bele, mi lenne fordított esetben a helyzet. Néha bizony nyelni kell. Amúgy meg ne izgulj, azt a kis időt ki lehet bírni, és utána ki tudja, milyen érdekes új ismeretségeket szerezhetsz? Na meg legalább bevágódhatsz a családnál is.

Sok sikert!

2010. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!