Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb mennyi idő után "illik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb mennyi idő után "illik" lefeküdni a másikkal?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, a barátom 23 éves.

Igazából eddig 1-2. randin már lefeküdtem velük, de most szeretném, ha ez másabb lenne... Ha több lenne, mint egy egyhónapos kapcsolat.


Barátom bármeddig várna rám, ezt ki is jelentette. Kicsit régimódi, nála 1 hónapig tabu a szex.


2011. aug. 22. 20:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
69%

A barátodat nem régimódinak mondanám, hanem sokkal érettebbnek mint téged.

Mikor illik először lefeküdni? Lehet az a 20-ik randi is, 16 évesen akkor sem illik.

Milyen véleményekre vagy kiváncsi? Arra, hogy majd valaki meggyőz arról, hogy igen rendes, aranyos kislány vagy? Hát ha jól értelmezem az eddigi válaszokokat mindenki egy kis k..-nak tart (velem együtt).

Meg lehet sértődni.

2011. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
1-2 hónap alatt meg szokott történni. Én az elsővel 3 hónapot akartam várni.Mostani párom előtt soha nem éreztem kéztetést, hogy lefeküdjek bárkivel is. 21 voltam, és 3 hét után történt meg, én akartam. Azóta majdnem 7 év telt el, boldogok vagyunk. Egyébként meg akkoriban koleszos voltam, szóval kábé a 5.-6. randin történt.
2011. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Nem sértődök meg, nem igazán érdekel, hogy ismeretlenek minek tartanak :)

Halvány fogalmatok sincs, hogy miért csináltam eddig ezt, és értelmezni sem tudtátok, amit leírtam.


Innentől nem az én bajom.

2011. aug. 22. 20:53
 24/32 anonim ***** válasza:
Azért mert 16 évesen már nem szű,azért nem hinném,hogy k.urva lenne...régen a szüleink idejében sokan 16 évesen már férjhez mentek,és gyereket is szültek...és itt nem a romákra gondolok...
2011. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Hagyjad. Engem sem érdekel, téged se érdekeljen. Semmi közük az életemhez, fogalmuk sincs arról, hogy ki vagyok...



Tarthatnak k*rvának, nem igazán izgat - akik ismernek tudják, hogy több van bennem.. :)

2011. aug. 22. 20:55
 26/32 anonim ***** válasza:
én 18 voltam az első szexnél. az első barátommal 2 hét után feküdtem le és utána is általában 1,5-2 hét után megvolt a szex. így alakult de nem bánom. jó volt és kész. nem tudok hónapokat várni
2011. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Most mit oltjátok? Normális kérdést tett fel ami sztem a legtöbb lány fejében megfordul. Az meg h mennyi pasival volt az ő dolga nemhiszem h bárkinek is lenne egy csepnyi joga emiatt elítélni.

Sztem ha komolyan gondolod várj pár hónapot addig meg tervezzetek különféle progikat amikből kirajzolódik h áll a dolgokhoz meg milyen a viselkedése különféle helyzetekben.

2011. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
41%
Mekkora büdös ribanc;DDD bottal se érnék hozzád:S:S:S:S Meg azt sem értem, hogy egy 23 éves.. mit keres egy 16 éves mellett:S szégyenek vagytok:/
2011. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
5%
Nos hat akkor kiosztok egy par."jotanacsot" .nos akkor tehat mivel magyarorszag 92% romai katulikus keresztény ezert nagyeselyben kedves kerddezo te is meg vagy ksresztel a kereszteny hazzasag elotti közösülés halalos bün ez azt jelenti hogyha most meghalnal örök kárhozatra jutsz...NA visszaterve kerdesre szepen megismered olyan szinten megismered hogy kesz lennel vele az egesz eleteset akkor összehazasodtok és akkor mar lelkiismeret furdalas nelkul lefekidhettek :-D EZT MINDENKI JEGYEZZE MEg!!!!!!!!
2011. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Kit érdekel a római katolikus szöveged? Nőjj fel isten nem létezik csak az agyadban. Sztem is nagyon tartalmas csak 1 pasival lenni egész végig.

Nem értem minek olyan dolgot megtagadni magunktól ami alapjába véve benne van a természetünkbe, hogyha többel akkor többel mi akadályozza ezt meg? Talán belehal az ember? Ne röhögtess.

2011. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!