Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket nagyon zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket nagyon zavar, és megvetitek azt a fiú aki félig cigány?

Figyelt kérdés
De komolyan félig cigány vagyok, de szerencsémre nem látszik rajtam mert fehér a bőröm és 7 éves korom óta anyám nevel aki magyar és a cigány nyelven kívül semmi sem ragadt rám tőlük.Suliba járok, vannak barátaim akik nem is tudják, de mikor megpróbálok csajozni 5 évenként egyszer mindig rájönnek, vagy nem is tudom valahogy megérzik, hogy van bennem 1 vonóval és megkérdezik tőlem---cigány vagy--- mondom hááát félig meddig, de nincs kedvem több időt pazarolni erre az értelmetlen és képtelen baromságra így hát a nagy kérdés, hogy lányok titeket nagyon zavarna ez?
2011. aug. 23. 22:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
48%
Sajnalom, engem igen.
2011. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
"és a cigány nyelven kívül semmi sem ragadt" talán ezért veszik észre hogy félig cigány vagy :)
2011. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

nem beszélek próbálom elfelejteni.....valahol mélyen van bennem 1 kis népirtási vágy a........ezt hagyjuk.

egyszer megkérdeztem az 1ik lányt, hogy szúrta ki azt felelte, hogy a tekintetemből vette észre....ilyen tényleg van mármint a tekintetemből ki lehet szúrni h az vok???

2011. aug. 23. 22:07
 4/34 anonim ***** válasza:
52%
Engem bizony zavarna... Hiába félcigány valaki, azon látszik... a szemében vagy az arcvonásaiból rálehet jönni, hogy ki cigány..
2011. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
34%
Igen nagyon is zavar. Semmi keresnivalójuk/tok sem lenne Magyarországon..-.-" Talán a cigány nőknél van esélyed, csak légyszi ne szaporodjatok már annyian....
2011. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

beletrafáltál :D:D:D:D

ilyen tényleg van ezek szerint:D:D:D:D

2011. aug. 23. 22:08
 7/34 anonim ***** válasza:
Hát mivel nem látunk ezért nem tudjuk de igen ki lehet :)
2011. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha normális vagy akkor, és megismernénk egymást akkor nem zavarna, de semmi komolyabbat nem tudnék elképzelni még egy fél cigánnyal sem. Bocs, de ez van.

19L

2011. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
52%

nálam nincs olyan h félcigány.

nálam cigány van és magyar.

és igen nagyon zavar és megvetem:DDD

2011. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

nekem volt egy félcigány osztálytársam általánosban és hát eléggé látszott rajta külsőre, hogy van benne


amúgy fiú vagyok, bocs

2011. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!