Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazi barátnő az ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi barátnő az ilyen?

Figyelt kérdés
Mindig amikor elkezdek járni egy pasival, elkezdi kérdezgetni, hogy milyen a kapcsolat, jól megvagyunk-e. Mivel a barátnőm ezért mindent elmesélek neki, sokszor panaszkodok is, hogy mi nem jó (barátnőknél ez alap szerintem) A baj ott kezdődik, hogy mindig bele akar avatkozni az életembe/kapcsolataimba pl. hogy majd ő megmondja neki a véleményét, beolvas, ír neki stb. Hiába mondom, hogy ne, nem kell, ez a mi kettőnk dolga, csak nem nyugszik addig amíg be nem kavar valamit. Azt mondja, hogy csak jót akar én meg "nem látom a fától az erdőt" ő jobban látja kívülről. Ami lehet igaz is, de attól még nem kellene beleszólnia szerintem. A másik, hogy ahogy elkezdek járni a pasival, ő is valahogy úgy alakítja a dolgokat, hogy jóba legyenek, ráír, hogy mizu? őt is kérdezgeti, hogy jól megvagyunk-e? Sokszor kiharcolja, hogy együtt menjünk el valahova, akkor meg melléül, cinkeli, nem mondanám, hogy ráhajt, de akkor is nagyon idegesítő. Pont azon a határon mozog, hogy még nem tudok neki szólni, hisz "ő nem csinált semmit" Amikor meg mondom, hogy pl. a hétvégét kettesben fogjuk tölteni, kiakad, hogy én csak vele foglalkozok, a barátaimat meg ejtem egy pasi miatt. Nem értem komolyan, de mellette meg a legjobb barátnőmnek tartom...
2011. aug. 24. 14:42
1 2
 11/12 .Daniel. ***** válasza:
Azzal hogy ilyen destruktív személlyel érintkezel nagyon vissza fog húzni. Hidd el sokkal jobb lesz neked egyedül mint egy olyannal aki nem segíti az életed. Oldalbordám, nem emlékszem hogy savanyú lennél, de majd dobok hozzád egy kis fűszert.:)
2011. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok ti? Mert ez a színvonal kb. a 12 évesekre jellemző. Nem értem, hogy miért barátkozol ilyen emberrel. Nyilván való, hogy árt neked, talán szándékosan, talán nem.

Ha velem ezt csinálná folyamatosan a legjobb haverom, az biztos, hogy jól pofán is b.sznám, mert az ilyen idióták nem fogják fel, ha az ember normálisan beszél velük.

2011. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!