Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék felvenni egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék felvenni egy pasit msn-re, nem ciki?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy van egy pasi, akit csak látásból ismerek-focizik-, nagyon jól néz ki, és szeretném felvenni msn-re. én 14 vagyok, ő 19.Rám mindig azt mondják, hogy nagyon szép vagyok, meg minden, de én mégsem bízom magamban.

Szerintem egy ilyen pasi, aki ennyire jól néz ki rám sem nézne:( nem tudom mit szólna, ha felvenném msn-re.Myvipen van kint az msn-je.Légyszi segítsetek dönteni:)


2009. ápr. 17. 16:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 14 évesen ne akarj 19 éves pasit... én 18 vagyok, barátnőm 16, de fiatalabbal már nem jönnék össze..
2009. ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Felvenni felveheted, abban nincs semmi rossz. De számíthatsz rá, hogy ő nem akar majd tőled semmit. A 19 éves srácok nem vágynak ilyen kislányokra, akármilyen szép is... 19/L
2009. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Értem. De most nem iagazán a koron van a hangsúly, hanem hogy szerintetek mit szólna, ha felvenném.Myvipen ismerőseim között van, focimeccsekre szokott kijárni.Meg nem is tudom mit mondanék neki, miért vettem fel?
2009. ápr. 17. 17:09
 4/18 A kérdező kommentje:

jah, ez az első válaszolónak ment :)


második válaszoló: Az egyik barátnőmnek, aki szintén 14 éves 19 éves volt a pasija és jól megvoltak, elég sokáig együtt voltak, semmi sem lehetetlen :P :D :D

2009. ápr. 17. 17:11
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
megnézném azt a gyereket aki 19 évesen 14 évessel jár... mit csinálhatnak mikor együtt vannak? háj szkul mjuzikelt néznek?
2009. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%

Kedves Utolsó!

Szerinted a 14 évesek háj szkúl mjuzikelt néznek? Mást nem is tudnak? Képzeld, nekem emg nálam 7 évvel idősebb barátom van, 8 hónapja együtt vagyunk! Tökéletes az összehang. Sajnálom, hogy Te általánosítasz...


Amúgy szerintem nem ciki, ki tudja mi lesz még belőle! :)

2009. ápr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki.Majd kb 2 év múlva.Nem hiszem el,hogy a 14 éveseknek tényleg annyira szükségük van egy párkapcsolatra!Akár életed végéig is pasizhatsz.Örülj,hogy még egyedül vagy,ne akarj olyan hamar felnőni.De ha nagyon kibírhatatlan a "felnőtté válás" akkor most még hozzád hasonló korúakkal érdemesebb kezdeni.
2009. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14 évesen mit csinálsz a 21 éves barátoddal ha szabad érdeklődnöm?
2009. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ennyi választ kaptam :) Igazatok van, az lenne a legjobb, ha várnék még egy kicsit.Utolsó válaszolónak meg üzenem, hogy nincs 21 éves pasim , sőt még pasim sem volt eddig.
2009. ápr. 17. 18:52
 10/18 anonim ***** válasza:
jó hát valahol természetes is, hogy ilyen korban ez a korkülönbség izgató akár mindkét félnek is, főleg mondjuk 1,5-2 évvel később aztán kifejezetten izgató pl egy 16 és 26 közti kaland / kapcsolat ... (tapasztalat)
2009. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!