Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék felvenni egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék felvenni egy pasit msn-re, nem ciki?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy van egy pasi, akit csak látásból ismerek-focizik-, nagyon jól néz ki, és szeretném felvenni msn-re. én 14 vagyok, ő 19.Rám mindig azt mondják, hogy nagyon szép vagyok, meg minden, de én mégsem bízom magamban.

Szerintem egy ilyen pasi, aki ennyire jól néz ki rám sem nézne:( nem tudom mit szólna, ha felvenném msn-re.Myvipen van kint az msn-je.Légyszi segítsetek dönteni:)


2009. ápr. 17. 16:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Bocs,h beleszólok,de az előtted lévő válaszoló nem rád gondolt,h 21éves a pasid,hanem a 18:14-es válaszolóra.
2009. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Igen, nem a kérdezőre utaltam.
2009. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Akkor bocsi, hogy leszóltalak, ne haragudj :$ :)
2009. ápr. 17. 20:39
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát én nem akarlak elkedteleníteni,de azért igenis van korkülönbség egy 14éves lánynak sokkal másabb a felfogása mint egy 19 éves srácnak.. én 16 vagyok és hidd el velem sem kezd ki minden 18éves ráadásul...
2009. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen, a korkülönbségben is igazatok van, meg az amásik, hogy annyira jól néz ki, meg nagyon helyes, hogy nem hiszem, hogy nagyon érdekelném.Már csak azért is mert ő ilyen "álompasi" kinézetű.
2009. ápr. 18. 00:30
 16/18 anonim ***** válasza:
nem akarom elrontani a kedved, de a te korodban inkább egy max 16évessel járj, egy 19éves ráadásul focista srác nagyon nem kiváncsi a 14évsekre, én legalábbis ahányat ismerek...legyen 10ből 10 aki kapásból elküldene melegedni
2009. ápr. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát volt olyan huszonéves ismerősöm, aki egy ideig direkt a 14-16 éves lányokra specializálódott, de csak a szex érdekelte. Mondjuk szerintem itt az a ciki, hogy ma már olyan elterjedt a neten ismerkedés, hogy az emberek ezt a módszert választják, hiszen, ha elküldenek, a monitoron keresztül nem látják ahogy sírsz, vagy hasonlók. Azrért egy 19 éves és egy 14 éves szerintem simán elképzelhető együtt, ha a srác elég gyerekes, vagy te elég "érett" vagy hozzá. A lényeg azon van, hogy miééért mindenki neten ismerkedik? Annyi az msn-es kérdés, hogy meg se tudnám számolni :S
2009. ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak:

Igazad van, hogy lehet, hogy nem ez a legjobb megoldás az ismerkedésre, de én nem mernék odamenni hozzá, vagy valami o.O. Ahhoz túl félénk vagyok:) Sőt még szerintem ahhoz is, hogy msn-re felvegyem.

2009. ápr. 19. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!