Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyen így barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen így barátnőm talán ezért nem megy?

Figyelt kérdés
nincs meg a kellő hátterem legyen szó pénzről akár barátokról is akikkel el tudnék menni bulizni voltak és voltunk is sokat de ahol tudtak átvertek, így már bulizni se tudok járni....egyedül meg szörnyű lenne, még ha más társaságból is egy ember hív akkor is csak őt ismerem a többit nem az se jó, mi tévő legyek hagyhjam az egészet?
2011. aug. 26. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Gimi, egyetem, munkahely?
2011. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És ha csak egy embert ismersz? Majd ott megismered a többit.
2011. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 jin ***** válasza:

kor nem

meg pàr adat nem àrtana

szal..

utàna tudunk segiteni ha ide nem akarod irni akkor

privbe told àt:D

2011. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
19 éves fiú
2011. aug. 26. 13:23
 5/6 Softness ***** válasza:
internet! Én az exemet is ott ismertem meg, egy szexpartnerkereső oldalon. és aztán a férjemet is a neten...sok szerencsét
2011. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pénz nélkül nem fog menni...


A csóróknak általába nincs nőjük,vagy ha van akkor az olyan is.


Vállalj diákmunkát vagy vmi mellékállást amivel tudsz pénzt szerezni.

2011. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!