Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keressem én fel vagy várjak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem én fel vagy várjak rá?

Figyelt kérdés

Story:

Egynagyon jó barátommal jöttünnk haza egy buliból. Megjegyzem egyikünk sem fogyasztott alkoholt. Fáradtak voltunk már és az autónak a hátsáülésén összebújva én elaludtam. Kb 150 km volt az út. Egy idő után megébredtem, mert éreztem,hogy valami csikizi az arcom, és ez a pasi orra volt. Nem tudtam már visszaaludni, kis idő után éreztem,hogy megpuszilja az arcom, aztán megint.

Nagyon felkavart ez az egész, nem tudom mi volt ez. Nagyon jó barátok vagyunk. Most akkor ez azt jelenti,hogy ő többet érez? Ez szombaton éjjel történt. Hétfőn összefutottunk az utcán, mindha zavarba lett volna, halkan köszönt és elsietett. Szerintetek mit tegyek? Felkeresni nem nagyon akarnám, nincs hozzá merszem, felhívni...nagyon nem tudom mit mondjak neki, esetleg tippet adnátok. Vagy üzenjek más álltal neki?

S.O.S.


2011. aug. 24. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Cool story, bro.
2011. aug. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te többet akarsz tőle barátságnál?
2011. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát most ezután nem tudom miért de többet gondolok rá, de lehet,hogy csak azért mert felzaklattak a történtek. de ha valóban többet akarnék tőle nem merném úgysem leszólitani,hogy né figyú tetszel nekem. amúgy 17 éves vagyok a pasi meg 20
2011. aug. 24. 11:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg a dolgot! Ez a legegyszerűbb és legtisztább útja a rendezésnek!
2011. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem hívd fel, hogy fussatok össze, aztán beszéljétek meg. Vágülis azt írtad, hogy nagyon jó barátod...biztos meg tudjátok beszélni, hogy mi volt ez. Aztán lehet, hogy kiderül, hogy mindketten többet éreztek egymás iránt... De a szőnyeg alá ne söpörjétek, mert rá mehet a barátságotok.
2011. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nagyon parázom. nem akarom,hogy rámenjen a barátságunk. de szerintem már ráment, mert hétfőn is mikor összefutottunk halkan köszönt, ami nem szokása, mert mindig ha meglátjuk egymást hangosan vidáman köszönünk egymásnak, és most elis rohant.
2011. aug. 24. 11:08
 7/10 anonim ***** válasza:
először azt kéne tisztáznod magadban, hogy te mit érzel. aztán cselekedni. ha hasonlóan mint ő akkor cselekedj ,kezdeményezz.ha nem akkor meg beszéljétek meg:)
2011. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne szilvásbuktát, mert azt nem szeretem.
2011. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Schubell ***** válasza:

Na ez most első olvasásra a sztory úgy jött le hogy mind a ketten fiúk vagytok, úgyhogy néztem nagyokat! De a kommentekből leesett hogy csaj vagy ;)

A lényeg hogy érez irántad valamit, ez tuti! Ha te is érzel iránta valamit.. Akkor keresd fel! És ne hagyd veszni a dolgot! A dolog lényege, hogy most szégyenli magát, illetve nem is ez a legjobb kifejezés erre. De máshogy nem tudom kifejezni magam. Talán kicsit önbizalmatlan, hogy "jesszusom, most mit is tettem valójában?" Érted mire célzok remélem...

2011. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes válaszokat.


te, szilvásbuktás ez már nagyon uncsi.

2011. aug. 24. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!