Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok elégedett a puncimmal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok elégedett a puncimmal?

Figyelt kérdés
Pasiknak az gond, hogy nem vagyok benne a nyalásban és nem nagyon mutogatnám?
2011. aug. 27. 02:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. aug. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
17. Nemrégóta van barátom és félek, hogy emiatt gondjaink lesznek.
2011. aug. 27. 02:35
 3/10 sas15 ***** válasza:

-.-"

igen ez elég nagy gond

le kell küzdened...különnben....hát elég fájdalmas lesz

2011. aug. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kezd azzal a probléma leküzdését hogy priviben küldesz magadról egy meztelen képet!
2011. aug. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen.

A túlzott szégyenlősség simán lehet szakító ok,de a korlátozás és a beszabályozás meg mindenképpen.

30-40ezerért levágja a plasztikai sebész a füleket róla.

Mit szenvedsz vele?

Csináltasd meg ha nem tudod elfogadni.

2011. aug. 27. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Te szorongsz egy olyan dolog miatt, ami miatt nem kéne. Van egy ötletem, hogy miként lehetne belőled eltávolítani ezt a gátlást. Már kétszer sikerült így segítenem lányon. Ha érdekel írj privit.

22F

2011. aug. 27. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt elfelejtettem mondani, hogy megírhatnád az MSN címedet is, és hogy mikor leszel elérhető, csak hogy gördülékenyebb legyen az egész.
2011. aug. 27. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mintha én írtam volna :| én is 17 vagyok..3 hete van barátom, és én sem vagyok elégedett magammal ott lent..pénzem műtétre nincs..szóval kezdem elfogadni, de ha összejönne a lové megcsináltatom(: a barátod ha szeret, elfogadja. tudom milyen, én se mutogatnám, de hát ezt dobta a gép ://
2011. aug. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
saláta? vagy mi?
2011. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tajparaszt ***** válasza:

Nem kell műtét, a fiúk imádni fogják és ti is jobban megbarátkoztok vele amikor látjátok milyen csodálatos hatása van.

Egyébkén nekem tetszik a saláta, nem engedném bántani.

2011. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!