Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írnál egy lánynak fb-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írnál egy lánynak fb-n akit csak látásból ismersz?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy bejelölsz egy lányt aki tetszik, meg szeretnéd ismerni, látásból ismered csak, még köszönőviszonyban sem vagytok.

Visszaigazol.

Mit írnál neki?

Normális válaszokat léci, amit tényleg írnál, nem olyanokat, hogy "szia cica! van gazdád?" vagy "jó a segged! kő kóla?" és társai.


2011. aug. 27. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Először írj neki, csak utána jelöld be.
2011. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mai fiatalságnak vége lenne ha nem lenne net,menny hozzá oda élőbe és beszélgess vele.Nem fog megenni
2011. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szúrnálak
2011. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Élőbe szinte lehetetlen mert a tömött buszon van leghátul, alig látom én meg jó ha felférek.
2011. aug. 27. 14:09
 5/15 anonim ***** válasza:
szállj fel hátul,ha vidéki busz akkor szopacs,vagy szállj le ott ahol ő
2011. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Szerintem is jobb a személyes, köszönsz neki és abból ahogy ő fogadja már letudod szűrni azt hogy van e sansz esetleg,pl a hangnemből ahogy visszaköszön, vagy esetleg ha rád mosolyog, az se árt ha te is rá ahogyan köszönsz.Ezt azért írom mert írtad hogy köszönő viszony sincs meg.Egyből letámadni nem éri meg ez egy jó lépés lehet.ha mindenképpen neten akarsz Fb-n van sok hülyeség amiből esetleg valami utalást adhatnál vagy tudsz szerezni, gondolok itt ezekre hogy mindenki olyat tesz ki hogy lájkold és pontozlak meg hasonlók, vagy megírom levélbe van e esélyed, ilyenek.Gondolom félsz attól hogy elutasít azért ott akarsz ráírni, és azért jobb szerintem ha nem támadod le mert így kisebbet koppanhatsz, meg az esélyed is nagyobb ha nem rohanod le.
2011. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hátul nem lehet felszállni. Ő később száll le mint én. Ha nem ott szállok le ahol kell akkor elkések.

Mostanában ritkán látom.

2011. aug. 27. 14:23
 8/15 anonim ***** válasza:

Komolyan, ha elmegy a net ki fog halni az emberiség...


Figyelj, csajozni nem neten kell, amíg ennyi vér van pucádban egyik csajnak sem fogsz kelleni.

2011. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha szoktad látni akkor miért nem ott szólítod le ! Amúgy meg írj neki üzenetet és legyél rámenős mond meg neki hogy nagyon bejön neked és ha ő is szimpatizál veled akkor beszélgessetek szerintem ez a legnormálisabb !


16L

2011. aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Írd, hogy szia.
2011. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!