Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit tennél ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennél ha egy fiú akit csak látásból ismersz írna neked fb-n?

Figyelt kérdés

Egy olyan aki bejelölt téged fb-n és te vissza is igazoltad.

Ír neked hogy szeretne megismerni, egy kicsit beszélni veled.

Visszaírnál? örülnél? egyáltalán visszaigazolsz annak akit csak látásból ismersz vagy csak akkor ha tetszik vagy kizárólag azt igazolod vissza akit személyesen ismersz?


2011. aug. 29. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Én mindenkinek visszaigazolok. Ha akar valamit ír, ha nem, akkor nem. Valami oka csak volt, hogy bejelölt.


Ha ír, válaszolok. Legyen az látásból ismert, vagy teljesen idegen ember.

22L

2011. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nee csak ne facebookon írjon !! óó istenem mikor lesz már vége a féjszbuk őrületnek? mikor? hol vannak a kézzel írt levelek meg a beszélgetések??
2011. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mirt kerded.

Ezentul akkor te is ugy fogod csinalni mint a tobbi lany?

Ha fiu vagy akkor ertem es bocs.

19f

2011. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nemakarok senkit megbántani, de még a facebook is jobb ötlet mint akézzel írott levél :)

én azoknak igazolok csak vissza akiket: ismerek(látásból rendesen), ott valknak(vagy nemmessze attól) ahol én :)


ha ráírsz tuti visszaír, ha nem ír vissza akkor bunkó a csaj.


én álalában ha ír valaki (akár bejön akár nem) mindig visszaírok, kitudja lehet jófej és tök jól elbezsélgetünk :)tökmindegy hogy nézel ki, bejössz-e neki, ha jól eltudtok beszélgetni minden ok :)

2011. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
úú bocsi a hibákért: látásból vagy rendesen,......ott laknak *
2011. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valószínüleg összeszarnám magam, mert így nő az ismerőseim száma.

Természetesen. Elvégre a FB a legjobb hely az ismerkedésre. És amúgyis nincs trendibb egy virtuális "szerelemnél", hát még ha FB-ról van szó.

2011. aug. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindenkit visszaigazolgatok szeretek ismerkedni. Ha rámír egy fiú nyilván azért teszi mert érdeklem. Ha nekem nemjön be a srác nem feltétlen szoktam visszaírni nem akarom hogy reménykedjen :S
2011. aug. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha látásból ismerem, vagy ismerős a neve, akkor visszaigazolom, de ennek semmi köze ahhoz, hogy tetszik-e vagy sem, inkább csak azért, mert ki tudja, hátha van lyan közös ismerősünk, vagy összefutunk olyan szituációban, ne legyen ebből sértődés, meg amúgyis tökmindegy, hogy face-en kinek ki ismerőse...

Ha írogat az már kicsit más tészta, kicsit hangulattól is függ, hogy van-e kedvem cseverészni vele, de ha facebookon nyomul azt szánalmasnak tartom, a beszélgetés viszont oké...

2011. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!