Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van ez? :S első kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez? :S első kapcsolat miatt lehet?

Figyelt kérdés

mindig az kell aki elérhetetlen és ha megszerzem már nemérzem oylan fontosnak és nembírom szeretni..ez mrétvan?:S

első kapcsolatom akit kimondhatatlanul szerettem megcsalt..lehet ezért?


2010. máj. 4. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
mert nem tudsz fogalmazni. ennyi.
2010. máj. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy az első kapcsolatod miatt van, mivel nekem még nem volt kapcsolatom, de én is mindig így érzek. valahogy az elérhetetlen mindig vonzóbb, de egyszer talán majd jön valaki, aki akkor is érdekel majd, mikor már az enyém/tiéd :)
2010. máj. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
talán mert eltűnik a kihívás. ez nem a te bajod, keress olyat, akinél ez megmarad.
2010. máj. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert csak a vágy hajt téged, hogy vajon ki az a pasi akit te nem tudsz megszerezni, mert igazábol egyiket sem szeretted soha igazán , sőt el tudom képzelni, hogy mély érzelmeket sem éreztél egyik iránt sem csak, a vágy hajtott, hogy te mennyire vagy jó , szép menő csinos csaj, hogy vajon melyik az a pasi amelyik nem tud neked ellenállni.


Tehát, még nem találtad meg az igazit. Keress olyat akivel komolyan gondolod.

2010. máj. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vagy azért mert nem szeretnél nagyon kötődni, vagy a tipikus "amit megszereztem az már nem olyan érdekes" helyzet. nekem még az első kapcsolatomnál is így volt. olyat keress, akivel nemtudnátok mindennap találkozni, hanem hetente kétszer-háromszor és akkor nem unod meg :)
2010. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!