Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnos nem jövök be a csajokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos nem jövök be a csajoknak, mert nem rövid a hajam és nem hordok napszemüveget és nem járok discoba stb, stb, stb... Mihez kezdjek most? a stílusomon nem szeretnék változtatni és a belsőmön sem.

Figyelt kérdés

vagy várjam meg míg 1 új divat fog előnybe jönni.

vagy mit kellene tennem???

utálok utánozni másokat, utálok úgy járkálni mint mások ugyanolyan haj, ruha, viselkedés, gondolkodás stb,stb,stb.

DE sajnos a mai nőknek ezek jönnek be, van valami megoldás vagy orvoslás erre az állapotra?

19f


2011. aug. 28. 13:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem azt mondanám hogy olyan lennél mint a többi, azzal hogy változtatsz egy két dolgon, az érdeklődési köröd, az egyéniséged nem változik, nem kell attól tartani, hogy bekerülsz a birkacsordába, és olyan leszel mit a többi. :)
2011. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

nem tudom...........19 éves vagyok és 4 éves korom óta ilyen vagyok, nem hiszem, hogy fogok tudni változni, de megteszem a tőlem telhetőt.

Szeptember 1-től majd meglátom új osztály új suli......megpróbálom, de nem ígérem.......

2011. aug. 28. 14:58
 13/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Forrest Gumpot, ha még nem láttad. Van benne egy katona, Dan hadnagynak hívja végig a filmben. Nem mondok semmit, nézd meg milyen ember volt a filmben, mikor először bukkan fel, milyen ember a film közben, és milyen a végén. És tedd fel magadnak a kérdést ismét, hogy megtudsz-e változni. :) De az egész film tanulságos ilyen szempontból, hogy gyengébb szellemi, testi adottságokkal is mennyi mindent ellehet érni.
2011. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
láttam, de rá soha nem koncentráltam, valahogy nem figyeltem rá, de ha ez segít valamennyire megnézem és jobban figyelek
2011. aug. 28. 16:12
 15/15 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy ugye levágták a lábát, tolókocsiba került. Ivott, drogozott is talán, prostikkal múlatta az időt. Eljutott egy olyan szintre, ahonnan mélyebbre nem lehet menni, és ott jött meg az esze, és kezdett megváltozni. És a film végére, bár mű lábai voltak, de ismét teljes értékű ember lett belőle, barátnővel az oldalán. Tehát a mondani való, hogy a legmélyebb szarból is kilehet jönni, és meglehet változni. És Forrest is, ugye kicsit zokni volt, de mégis mennyi mindent elért. Csupán akaraterő, elszántság kérdése az egész. :)
2011. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!