Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom lehet, hogy holnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom lehet, hogy holnap szakít velem. Hogyan kéne viselkednem?

Figyelt kérdés

a helyzet az, hogy a barátommal összevesztünk tegnap, ami valójában egy félreértés volt. és ha ilyesmi van, ő folyton a szakítással jön. éjszaka megszellőztette, hogy ő pénteken beszélni szeretne velem fontos dolgokról. erre megkérdeztem, hogy szakítani akar e velem, amire azt válaszolta, hogy igen, sajnos az is lehet belőle". de még mielőtt ezt megbeszélnénk, elkísérem őt valahova, de nyilván nem nyilvános helyen tárgyaljuk ezt meg.


mit gondoltok, mi lenne a megfelelő viselkedés, hogyha nem akarom, hogy szakítsunk? ő elég hidegen viselkedik, nekem is ezt kéne tennem, vagy csak tegyek úgy, mint máskor?


2010. febr. 11. 17:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz ilyen higadt maradni? KOmolyan irigyellek, en kiborulnek, sirnek, aztan persze megnyugodnek, es megprobalnam megbeszelni a dolgokat. Mondjuk en eleg temperamentumos vagyok, en pl nem is varnek ilyesmivel napokat, ahogy ezt bejelentette en aonnal beszelni akarnek, nemhogy napokat varni.
2010. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

szerinted tudtam aludni az éjjel, ettem ma bármit, és nem erővel kellett visszafognom a sírást iskolában?:) csak most próbálok higgadtan gondolkozni, puhatolózok a barátom legjobb barátjánál, hogy mit gondol, komolyan szakítani akar e (sokszor fenyegetett már ezzel), meg mit kéne csinálnom, de mások véleménye is érdekel.


18/l

2010. febr. 11. 17:35
 3/18 anonim ***** válasza:

Ne add ki h nagyon fáj..."Oké elfogadom a döntésedet..."

Én is így voltam ezzel fájt de nm mutatam ki h mit éreztem pedig nagyon fájt nm álok oda vitatkozni mert fölösleges....


"Ha szeretsz valakit engedd szabadom!

Ha visszajön,biztos a tiéd.

Ha nem jön vissza akkor sohasem volt a tiéd!"

2010. febr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Jaj szegenykem:((((( Hat probaljatok megbeszelni (velunk is volt mr ilyen, en eloszor bomboltem 25 eves fejjel, aztan tudtam higgadtan gondolkodni, de vegul egyutt maradtunk). Kerdezd meg ot mi bantja a kapcsolatotokban, mi az amivel nem elegedett, esetleg tettel vmt ami bantja, ha igen magyarazd el, miert tetted, lehet csak felreertes, kommunikacio hiany. Remelem minden rendben lesz.
2010. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

neki akkora a büszkesége, hogy akkor sem jönne vissza, hogyha nagyon szenvedne.


de igazából nem is a döntésével kapcsolatában akarok dolgokat tudni. hanem hogyha találkozunk, megöleljem e, megfogjam e a kezét, viselkedjek e úgy, mint általában, legyek e kedves... ilyesmi. nyilván a dolgok megbeszélésében tudom, mit kell tennem, ha el akarok érni valamit, de tőle is függ sokminden.

2010. febr. 11. 17:39
 6/18 A kérdező kommentje:
az a baj vele, hogy ő utál bármit is megbeszélni, az többnyire komoly dolgot jelent:\ mostanában elég nehéz időszaka van, és ő is mondja, hogy én vagyok neki az egyik boldog dolga az életében, mégis el akar dobni magától. és tényleg, már minden veszekedéskor ilyesmikkel jön.
2010. febr. 11. 17:40
 7/18 anonim ***** válasza:
Persze puszi meg ölelés és akkár fogd meg a kezét...maradj nyugodt...
2010. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A mi helyzetunk ugyanez volt! De tenyleg! Persze, hogy oleled meg, csokold meg, had erezze, bar van problematok, rad szamithat es igenis szereted, es egyutt tul tudtok lenni mindenen. A harcos amazonokra, akik meg mindenkit eldobnanak mindenert nem szabad hallgatni:)))
2010. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

ma is beszéltünk telefonon, meg írtam neki reggel sms-t és igyekeztem kedves lenni vele, csak nem tudtam, ez mennyire jó dolog:\ bár még belőle is előhozott némi kedvességet, pl mondta, hogy "szeretlek", de azért a hangján lehet hallani, hogy komoly dolgok vannak.


nagyon félek.:\

2010. febr. 11. 17:46
 10/18 anonim ***** válasza:

át tudom érezni, amit most érezhetsz, mi párommal szeptemberben mentünk szét 1 hülye veszekedés miatt 4 napra. én megfogadtam, hogy nem fogom nyaggatni az érzéseimmel, de ő az első fiú, akit soha nem tudnék megutálni, mert egy remek ember és összetörtem, hogy nem tudtam neki megfelelni. szóval én sajnos nem voltam elég erős és kiborultam neki, ő pedig ellentmondás nem tűrve szakított velem, de megkérte, hogy maradjunk kapcsolatban 8tudni kell rólam, hogy szakítás után nem tudok beszélni jóideig az illetővel, mert ismerem magam annyira hogy újra kiborulnék és nem akarom magam végérvényesen megutáltatni azzal akit még szeretek) 4 nap után mondtam neki, hogy elegem van ebből az állapotból, ne játszon velem, törölni fogom az életemből, úgyhogy utolsó szavait intézi hozzám. ekkor mondta hogy átgondolta és velem akar lenni. és hogy már szakítás napján is hiányoztam neki, csak biztos akart lenni benne, hogy nem csak a megszokás miatt.

a történet tanulsága: akárhogy cselekedsz is, ha szeret a másik és tudja, hogy nem semleges a számodra vissza fog hozzád menni.

2010. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!