Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteges dolog az hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges dolog az hogy egy teletabbival akarok szeretkezni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 00:10
1 2 3 4
 21/35 BlacktigerXXX ***** válasza:
az... teleteletabi. hülyét kaptam tőled
2011. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
kicsit se beteg dolog teletabival dugni én Yodával szeretnék ágybabújni egyszer XD :D
2011. aug. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Normálisak vagytok????
2011. szept. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Tinkivinki a csoki szelet,Dzsipszi a cigány,lálá,aki nem mellesleg egy nő,vagy pó-pó?Hozzátenném,hogy nekik nincsen pöcük(azért fogalmaztam pöcükkel,mert nem fért volna bele a keretbe,hogy megjelenjen itt).Plüsből vannak.De ha akarod leszek én a teletabid!Nekem is túd ugy álni a rudam,mint nekik a fejük tetején lévő kábelnet szolgáltatással,hogy fogják varázsország csatornáit!Jó orvosság lenne hidd el,többé nem is gondolnál ilyesmire!De van aza porszivó is a nonó!XD
2011. szept. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 nicelili válasza:
65%

nem,szerintem egyáltalán nem beteges,sőt inkább izgalmas

a nőgyógyászon szerint minden állatnak,és kitalált lénynek sokkal jobban megy a szex

szóval csak hajrá,aztán ha megvolt a teletubbi,akkor szóljál légyszi nekem is,és akkor én is egy teletubbival fogok szeretkezni...a pasikat már úgyis meguntam,és valami újat szeretnék kipróbálni

2011. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Kedves(nedves) Nicelili.

Szerintem vidd el a nőgyógyászodat orvoshoz.....NA ha valami,akkor ez beteges.Mindaz a maszlaghalmaz-szenny amit itt összehordtál életem,.A nőgyógyászodról ilyen dolgokról 'dumcsiztok' amig felméri a terepedet. Arról nem esett szó,hogy van neki raktáron egy liter bikasperma, szépen feltudna csinálni téged vele? Nem?...Férfi vagy nő? áhh.mindegy..Ha férfi,nemtudok mit mondani mint,hogy egy pszihopata-elmebeteg állat nemmellesleg Burnyák--"Isten hozott az Andrássy Útuon szivi!!" Ha nő: akkor kínos.Egy: A 'hím'-hez hasonlóan, buggyant..Kettő: Bizonyosan a kutyája,macskája,papagája vagy esetleg a kerti lova pucolja..Ja, és ott van még a kertitörpe eső után nedvesebb meg micimackó a kinőtt pirospólójában is.SZEXIISSSS..... Jókis mesefigurák.Hamm.... Fúú na ez most kijött... Gondolom amugy légiónyi férfival háltál már ha így rájuk untál mi? Na remélem mielőbb ,megérzed Dzsaffar lomposát,vagy áldást kérsz inkább Dzsinn-től..De ha ők nem vállalnak,ott van még Abu és Shrek. Az orvosodnak ,nemtől függetlenül csakis Törpapát ajánlom... Illetve egy borotvált kecskét, beöntéssel.... Sziasztok!!

2011. szept. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 N.Balu válasza:
100%

Sosem akarnék agyhalottnak nevelt, jobb sorsra érdemes gyermekek virtuális kedvenceivel kikezdeni.


Inkább nyomnám a V-Randit Zoe Graystone-nal, vagy Tamara Adams-el. Ők legalább valódi személyiségek.

2011. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
100%
Ezen még nem gondolkodtam,de most hogy mondjátok megyek is a padlásra és megkeresem a sárgát(a névét elfelejtettem)azt adok neki hogy megemlegeti!
2011. szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Joe.38 ***** válasza:
100%
Tabival? Nem Trabival? mindegy. Ne aggódj! Sebaj , majd kinövöd. Viszont, ha kecskével akkor úgy csináld, hogy előtte két vödör gipszet beöntesz az ólba.Gyorsan megköt és gyorsan rá is ugorhatsz. Ennek az az előnye, hogy holnap is ott vár mozdulatlanul.
2011. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Toncsi63 ***** válasza:
100%
Nem betegesebb dolog, mint Geronazzo Máriával, esetleg "Annácskával (ezek a kárpát-medencei kacsacsőrű emlősök).A mai világban már szinte kötelező az aberráltság. Teletubbival meg egyenesen kötelező.
2011. szept. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!