Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Jó fiú"-ként esélyem sincs a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Jó fiú"-ként esélyem sincs a szép lányoknál?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, és kicsit félénk, de jó humorú, teljesn normális kinézetű (nem pattanásos nagyfogú elhízott stb) nem vagyok igénytelen, bár a divatot annyira nem követem. Azt figyeltem meg, hogy minden nőnek bejönnek a balhés alakok, akik szeretik ha valakivel kötözködhetnek. Ezeket én marhára utálom, nem is tudnék ilyen lenni, én inkább kedves és megértő vagyok, és az ilyen embereket is szeretem.

És a gond: a szép lányok nem is vesznek észre, és mindig valahogy lekoptatnak. Akik nem szépek, meg folyton a nyomomban vannak :/ és folyton félreértik a jelzéseim.

Szeretnék találni egy szép, kedves barátnőt, de nem tudom mit csináljak, én kezdeményezek.. Változzak meg? Keressek tovább? Vagy mit?? Tényleg ennyire taszító, ha valaki jó fiú?


2011. aug. 29. 20:24
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
OK köszi, hát olvastam én a Mex deluxot is, de az nagyon sablonos. Vykka, érdekes lány lehetsz. Képet nem küldök, barna vagyok, nyúlánk közepesen hosszú hajjal. Na, majd előszedem a rátermettségem :j De akkor sem fogok kötözködni, vagy keménykedni
2011. aug. 29. 21:45
 22/23 anonim ***** válasza:
A lányoknak nem vadbarom kell, hanem rátermedt FÉRFI. Aki udvarias és korrekt, de nem nyúl.
2011. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 .Daniel. ***** válasza:
Nagy hibát követsz el ha nem hallgatsz Mex-re. Csak vélemény.
2011. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!