Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Jó fiú"-ként esélyem sincs a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Jó fiú"-ként esélyem sincs a szép lányoknál?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, és kicsit félénk, de jó humorú, teljesn normális kinézetű (nem pattanásos nagyfogú elhízott stb) nem vagyok igénytelen, bár a divatot annyira nem követem. Azt figyeltem meg, hogy minden nőnek bejönnek a balhés alakok, akik szeretik ha valakivel kötözködhetnek. Ezeket én marhára utálom, nem is tudnék ilyen lenni, én inkább kedves és megértő vagyok, és az ilyen embereket is szeretem.

És a gond: a szép lányok nem is vesznek észre, és mindig valahogy lekoptatnak. Akik nem szépek, meg folyton a nyomomban vannak :/ és folyton félreértik a jelzéseim.

Szeretnék találni egy szép, kedves barátnőt, de nem tudom mit csináljak, én kezdeményezek.. Változzak meg? Keressek tovább? Vagy mit?? Tényleg ennyire taszító, ha valaki jó fiú?


2011. aug. 29. 20:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Egyedinek egyedi vagyok az biztos, plázacica sem vagyok sem egy nagyon elvont művészlélek, nem kedvelelem a mangákat meg az ilyen fantasy-t csak rajzolok. Szépnek is szép..
2011. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Amúgy megsúgom a lányok bírják a rátermedt fiúkat szóval kezdeményezz például beszélgetést velük. Menj oda...Mondjuk én bírnám ha valaki ilyen lenne, de a legtöbb "fél" tőlem a 158 cm, hosszú gesztenyebarna hajam és a kis blúzocskáim ellenére is:)
2011. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 hörgős köcsöghörcsög ***** válasza:
a jó lányokkal foglalkozz, ha a lány jó is és szép is akkor az esélyed is komoly
2011. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A szép lányoknál csak a jóképű ÉS gazdag fiúknak van esélyük.
2011. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

tehát ..nem az a baj h "jófiú" vagy ..hanem h nyámnyila...

az én barátom is "jófiú" igaz régen nem volt az de én is utálom ha vki agresszív és beszólogatós ezért próbáltam ugymond "lenevelni"...de mellé jófej,okos,lehet vele dumálni és jól is néz ki

ennyi

2011. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 .Daniel. ***** válasza:
Adná fel csak azért mert nem megy neki a jó csajok felszedése? Figyelj haver az a gáz hogy nem a jófiúk kellenek a csajoknak. Tudod nekik egy személyben kell a "rosszfiú" és a szőke herceg. Ne hagyj fel a jó nők elcsábításával. Viszont tényleg ne a flegma luvnyákkal kezdj. Próbáld arc alapján szelektálni őket. Ha szeretnéd elárulok pár tanácsot. A csajoknak a nagybetűs FÉRFI kell és az nem csak a jófiúságból áll.
2011. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Tévedés: jóképű és okos és/vagy gazdag:D:D
2011. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Normális fiúnak sem a rendes vagy a rosszkislány kell vegyítve a legjobb pedáns sem jó meg a flegma sem. Én már csak tudom:D
2011. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 .Daniel. ***** válasza:

Egy nő legyen kedves, egy nő legyen durva,

A konyhában egy tündér, az ágyban meg egy kurv@

Ez mindent elárul :)

2011. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A nők szerelmi élete egy sakktáblához hasonlít.


Mindegyik a fehér királyt várja, de sokszor csak a sötét paraszt jön.

2011. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!