Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csókolózni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy unjátok már ezeket a kérdéseket, de sajnos még nem volt alkalmamam megtapasztalni ezt az érzést.

14 éves lány vagyok. Mit "kell" tennem az első csóknál, a fiúk szoktak irányítani? Vagy kezdjek egy szájrapuszival? Vagy egyáltalán mi a szájrapuszi és a csók között a különbség?

:(((


2011. aug. 30. 01:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
xddddddddddd ez beteg. nem, nem tudom :D
2011. aug. 30. 01:56
 12/21 anonim ***** válasza:
Annyira nem érdekel a dolog hogy én "futkossak" utánad!
2011. aug. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ja és kérj meg rá!
2011. aug. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ne is foglalkozz Kisjanossal, őt is ismerem, vén kujon. Hidd el, csak a lyukadra megy.


Amúgy legközelebb ne felejts el bugyit is venni ;D

2011. aug. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
te amúgy normális vagy?:)
2011. aug. 30. 02:00
 16/21 anonim ***** válasza:
Ne mondd, hogy nem emlékszel rám. A múltkor még rád is köszöntem
2011. aug. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Na, örülj, írok egy kis szösszenetet.

Igazából annyi, hogy ne parázz, biztos vagyok benne, hogy ha oda kerülsz menni fog. Ezt nem lehet elméletben megtanulni, csak gyakorlatban.

Kényelmes pózt veszel fel. Ha álló helyzetben vagytok, akkor érintkezzen a nemi szervetek. Ülő pózban is lehet, például én imádom, ha párom beleül az ölembe és úgy csókolózunk. A kezeid helyezd a párod fenekére; hátára, öleld meg jó szorosan majd az akció közbe, vagy túrj bele a hajába vagy még nagyon szeretem, amikor az egyik kezével a nyakamat simogatja. Esetleg bele is markolhatsz a tökébe, már azt az elsőnél még nem annyira ajánlott. De engem beindít, az már biztos. Mondjuk nem (csak egy) csókolózás lenne a vége. Elfordítjátok ellenkező irányba egy nagyon picit a fejeteket, hogy ne érintkezzen az orrotok közben és hogy jobban hozzáférjetek egymáshoz. Előtte benyálazhatod egy picit az ajkaid, hogy neked és a párodnak is jobb érzés legyen. Hogy ne száradjanak ki az ajkaid azt javaslom, hogy igyál sokat napközben. Most jön az a rész, amikor még csak egymás ajkait puszilgatjátok, csókolgatjátok. Netalán ez előtt akár elkezdheted a vállát is puszilgatni, majd felfelé haladva a nyakán áthaladsz, ha úgy van akkor az állán és végül az ajkához érsz és úgy kezditek el egymás száját csókolgatni. Megcélozhatod az alsó ajkát, arra akár rá is haraphatsz. Megcélozhatod a felső ajkait, de az a legtisztább, ha "csak úgy" érzésből csinálod és mindkét ajkához érintkezik mindkét ajkad. Lehet néha kisebb puszikat is adni, lehet nagyobbra is nyitni a szád és úgy bekapni a másik száját. Vigyázz, hogy azért ne úgy csücsöríts, mint egy rozmár, mert az nem valami szexi. Hangokat is adhatsz ki, mint "mmm", de azért ne áriázz, mert hülyének néz a párod, meg a járókelők is. No, ha ezzel megvagytok (körülbelül negyed percet vesz igénybe) tágabbra nyitod a szád egy picikét, majd szépen engedélyt kérsz a másik szájüregébe behatolásra, ami azt fedi le, hogy szépen átdugod a nyelved a szájába. Ekkor, hogy még jobban hozzáférj döntsd el a fejed még nagyobb szögben. (de azért ne törjön ki a nyakad) Nincs más hátra, minthogy körbe-körbe jártatni a nyelvecskéd a másik szájüregében. Ha közben bevadulsz, akkor a folyamat közben az egész fejeddel rásegíthetsz az akcióra, így mélyebben tudsz majd kutatni a barátod szájában. Én imádom, amikor a nőm így letámad. Smárolás közben lehet nyelni, nem "teljes nyelés", de megszünteti ez a fajta nyelés is a nyelés ingerét. Csak azért írom, hogy ha esetleg ezért aggódnál nem kell. Gondolom nem kell mondani, hogy az akció előtt hunyd be a szemed. Mikor vége, nézz bele mélyen a párod szemében és mosolyogj egy jóízűt.

De tényleg nem kell parázni. Világ legtermészetesebb dolga. Remélem segítettem és sok szerencsét!

17/F

2011. aug. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem vonzanak a fiatalabb csajok mert nem tudnak egy csöpp tiszteletet se mutatni, ha valami meg értük történik akkor meg pláne!
2011. aug. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
2011. aug. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Aki belinkeli ezeket a buzzi hosszú storykat az véletlen nem egy kicsit KAPD BE A FASZOMAT?
2011. aug. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!