Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy lánynak elkéritek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lánynak elkéritek a számát, minden esetbe felhívjátok? Ha nem, akkor miért?

Figyelt kérdés
Tudom, minden sztori más, de mégis, mindig felhívjátok? Ha nem, akkor minek kértétek el a számát? Egy srác buliba elkérte a számom, és nem volt már 16-17 éves tini,, olyan 23 körüli lehetett..mindegy, komolynak tűnt, részeg sem volt. Azt mondta keres, azóta semmi. Minek kérte el ha aztán nem hív? Szerintetek reménykedjek, hogy hív vagy már jobb lemondani róla?
2011. aug. 30. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
KAPCSOLD BE A TELEFONOD
2011. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ekérte és elbúcsúztatok? Semmi beszélgetés?
2011. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Táncoltunk, csomó ideig. Kérdezte a nevem, telszámom, hogy suliba járok-e. Hülyéskedtünk. Teljesen józan volt, szóval nem hiszem, hogy elfelejtett.
2011. aug. 30. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Spec nemrég elkértem egy elég jó nötöl a telefonszámát aki egy kis gondolkodás ut'an meg is adta. Majd sohasem hivtam fel.


A dolog egyszerü volt. A nönek nem mondtam el, hogy foglalt vagyok. Egyszerüen akkor amikor a vonaton utaztunk vagy 1.5 orát és beszélgettünk, megéreztem hogy ez müködhetne is köztünk. A kalad szele meglegyintett. Amikor leszálltam a vonatról és eltelt egy kis idö akkor észheztértem.

2011. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Csak unatkozott majd fel hiv ha megint unatkozik :)
2011. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talált egy jobb jelöltet.
2011. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!