Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvertem a pasim, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvertem a pasim, mert dobott! Jól tettem?

Figyelt kérdés
Közölte, hogy kicsi a mellem meg a seggem, ezért dobott! 2 é után. Pedig én azt hittem, hogy nem a külsőm miatt szeret! És nagyon felméregesedtem, ezért megvertem! Arcára ütöttem, ő visszaakarta adni, de még mielőtt a keze hozzám ért volna hirtelen meegállt és megcsókolt. Én ekkor ráütöttem mégegyszer és kirohantam az étteremből. Jól tettem?
2011. aug. 30. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Jól tetted. Ne sértegessen téged. Egyébként és szeretem a kicsi mellett és kicsi feneket is. Van aki gyönyörű vele. Általában egy nagy darabb nőknek nem álll jó a kis mell.
2011. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
WoooW
2011. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Felteszem viccelt... nem viszi étterembe a csaját az, aki dobni akarja.


Ha igaz volt, akkor jól hitted: nem a külsőd miatt szeretett (hiszen gondolom 2 év alatt nem fogyott el a melled és a feneked, mégis veled volt).

2011. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Megcsókolt utána? Bejött neki a pofon,vagy,mi?:D Egyébként jól tetted,hogy megpofoztad:)
2011. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem. én mondtam, hogy menjünk el, és akkor elkedtünk beszélgetni erről, és akkor vallotta be, hogy szakítani akar.
2011. aug. 30. 20:19
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

küldd el a sztorid a Jóban Rosszban rendezőinek, vagy valami fos szappanoperába. vagy te loptad onnan?

egyébként a helyedben én jól tökön is rúgtam volna, meg szétvertem volna egy széket a hátán jó igényessen.

2011. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem megverés volt te marha! 2 gyenge ütésedre csókkal reagált...


Örülj neki, hogy az a fiú nem kevert le neked pofont, mert akkor biztosan elájultál volna! Tőlem biztos, hogy visszakézből kaptál volna pofont.


20:19

Ha engem rúgnál tökön, akkor ott helyben félholtra vernélek.

2011. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem megverés. Gondolom nem ököllel ütötted az arcát. Valószínűleg nem fájt neki. Ettől eltekintve szerintem nem tetted jól, mert valamilyen szinten botrányt csináltál egy étteremben, ahol feltehetőleg nem voltatok egyedül.
2011. szept. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
Egy degenerált kultúrátlan, mocskos hülye ribanc vagy! A srác helyében adtam volna neked egy nagy pofont ezután.
2012. jún. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!