Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Durván dobott a pasim és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durván dobott a pasim és csúnyán megvertem. Jól tettem?

Figyelt kérdés

Azt mondta hogy túl kicsi a mellem,és elege van hogy ritkán elégítem ki orálisan,csak így az arcomba vágta hogy szakítani akar 2 év után,én erre iszonyatosan feldühödtem és agyonvertem...sokféle harcművészetet tanultam,karatétól pankrációig és 5 éve kick-boxra járok,már-már profi vagyok,úgyhogy...durva sebeket kapott...

Eléggé túl reagáltam szerintem,de valahol úgy érzem megérdemelte,vissza gondolva egy nagy köcsög volt egész életében,sose bánt velem tisztességesen,az anyja is mesélt róla nagyon ronda dolgokat...de azért kicsit durva voltam...vérzett a szája,kék-zöld-lila színekben játszott mindenütt,okádott amikor belerúgtam a gyomrába,belevertem a fejét a parkettába...jesszus,mint egy kínzókamra...

Na jó a részletekbe ne menjünk bele,szerintetek jól tettem?Bizonytalan vagyok...Nem érzek semmiféle bűntudatot a szívemben,de az eszem azt mondja hogy kicsit sok volt...

Plusz életemben először fordult elő hogy valakit dühből megvertem,úgyhogy kicsit össze vagyok zavarodva...


2010. febr. 21. 18:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/110 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk az ciki hogy a barátnője agyon veri de te viszont

"vissza éltél" a tudásoddal, tényleg túl reagáltad a dolgot de talán megérdemelte

2010. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/110 anonim ***** válasza:
95%
kérlek áruld el a neved hogy még véletlenül se ismerjük meg egymást:)
2010. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/110 A kérdező kommentje:

Hát igen...ezért rossz érzés...visszaéltem az "erőmmel"

Szerintem nem volt ciki hogy megvertem,hiszen egész életemet a harcművészetek uralták,és szert tettem némi fizikai erőre...

2010. febr. 21. 18:09
 4/110 A kérdező kommentje:
Noname:)
2010. febr. 21. 18:09
 5/110 anonim ***** válasza:
100%
de jól tetted:D:D
2010. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/110 anonim ***** válasza:
61%
eszement vagy de ha ezt elmeséli senki nem áll veled szóba örülj hogy nem jelent fel
2010. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/110 A kérdező kommentje:
Kösz:)
2010. febr. 21. 18:10
 8/110 anonim ***** válasza:
65%
Legalább megtanulta hogy kivel szórakozzon.Jól tetted.
2010. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/110 anonim ***** válasza:
97%
bárcsak én is ilyen jól tudnék verekedni,sorba verném az ilyen disznókat:D
2010. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/110 anonim ***** válasza:
95%

szerintem jol teted

lehet h tulzasba vitad 1 kicsit d en is megtenem ha no volnek...ferfikent nem uthetek noket

ne bantson a tudat h ezt csinaltad inkab menj es keres mast ;)

2010. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!