Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek a lányok amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek a lányok amikor nem is hozzájuk beszélek?

Figyelt kérdés

Már megfigyeltem, hogyha egy helyen beszélek valakivel, pl. postán, vagy iskolában hivatalos ügyben, vagy baráti körben ahol van pár ismeretlen lány is akkor a velem egykorú lányok általában engem néznek, pedig nem is hozzájuk beszélek, de ha más beszél akkor nincs ez, őket nem nézik így.Ennek mi lehet az oka?Nagyon idegesít engem, nem is szeretek már társaságba menni ez miatt, ilyenkor úgy érzem, hogy kinéznek, pedig nincs rajtam semmi furcsa dolog.

Csak normális válaszokat légyszi!

21f


2011. aug. 30. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, hogy mély a hangod. Mi nők imádjuk a mélyhangú férfiakat.
2011. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos fura hangod van.
2011. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy a hang, vagy a kisugárzás.Lehet bejössz mindenkinek;)
2011. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon szép vagy... :-)
2011. aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Most, hogy mondod velem is előfordul.

Nekem is nagyon mély a hangom.

Végül is nem zavar, szeretek a középpontban lenni. Fogd fel így.

17/F

2011. aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a hang lesz akkor, egy lány mondta régebben, hogy szexy a hangom, ezek a lányok akik ilyenkor néznek nem tudom, hogy most "bejövős" nézéssel teszik, vagy miért néznek, a szemem sarkából látom, pl. ha titkárnővel beszélek akkor a mellettem lévő lány aki oda vár úgy néz engem mintha hozzá beszélnék, vagy ha útbaigazítást kérek valakitől, vagy akárhol, szinte mindig ez van.
2011. aug. 30. 21:12
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szép, legalább is saját szemmel nézve, átlagos vagyok szerintem, az meg lehetetlen, hogy ennyi lánynak tetsszek, hogy azért néznek.Engem zavar, mert én nagyon nem szeretek a középpontban lenni, nem szeretem ha sokan figyelnek rám.
2011. aug. 30. 21:15
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Ma is beszélgettem egyik haverommal, és engem nézett vagy 4-5 lány. Mély hangom van nekem is.

15/f

2011. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak észrevehetetlen emberek, meg feltűnőbbek. A megjelenés, a viselkedés, a gesztikuláció stb teszi. (Én speciel az utóbbiakat szeretem jobban.)Ezért is van, hogy míg embereket képtelen vagy megjegyezni és újra felismerni, többszöri találkozás után is, addig másoknál már másodszorra

beugrik, hogy itt és itt találkoztatok. Mindennek köze van ahhoz is ki egyéniség és ki átlagos, szerintem. De nyilván jól is nézel ki. Ha te tudod, hogy nem, akkor meg van benned valami érdekes, amit aknázz ki.

Azért nem ártana néha ilyen esetben ránézned 1-2 lányra, milyen arckifejezéssel néznek :)

2011. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Általában olyan, csodáló, vagy nem is tudom milyen szemmel néznek, öltözködésileg általában egy márkás bőr edző cipő, rövid farmer és ilyen jó időben egy divatos ing, tehát szerintem semmii extra, a gesztikulációm is teljesen átlagos, talán titokzatos lehetek, vagy különlegesnek hisznek, jó lenne kideríteni.
2011. aug. 30. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!