Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek a lányok amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek a lányok amikor nem is hozzájuk beszélek?

Figyelt kérdés

Már megfigyeltem, hogyha egy helyen beszélek valakivel, pl. postán, vagy iskolában hivatalos ügyben, vagy baráti körben ahol van pár ismeretlen lány is akkor a velem egykorú lányok általában engem néznek, pedig nem is hozzájuk beszélek, de ha más beszél akkor nincs ez, őket nem nézik így.Ennek mi lehet az oka?Nagyon idegesít engem, nem is szeretek már társaságba menni ez miatt, ilyenkor úgy érzem, hogy kinéznek, pedig nincs rajtam semmi furcsa dolog.

Csak normális válaszokat légyszi!

21f


2011. aug. 30. 21:05
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekem is ilyen gondjaim vannak időnként, elég zavaró tud lenni.
2014. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!