Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még hozzá hasonló fiú?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még hozzá hasonló fiú? Fontos!

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik amiket ír, ahogy gondolkodik, de ahogy olvasom más lányba szerelmes én meg szeretnék egy hasonló társat. Van itt ilyen?


www.scarredram.blogspot.com


2011. szept. 1. 02:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
persze, hogy van :) tényleg jó fejnek tűnik.
2011. szept. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
De ha meglátnád, és kiderülne h ronda, egyből kiábrándulnál belőle...
2011. szept. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez elég plátói. Az ember elképzeli valamilyennek az illetőt, aztán jön a pofára esés ha nem olyan mégse.

Egyébként léteznek hasonlóak bizonyára, csak nem mindenki blogol a világnak a gondolatairól, pl én se! :)


29/F

2011. szept. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elottem szolohoz: ez tenyleg csaloka dolog tud lenni!

En peldaul irasban viszonylag jol ki tudom fejezni magam, eloszoban viszont elegge gyenge vagyok, ami nagyon kiabrandito lenne azok utan, ha valakivel mondjuk korabban csak neten keresztul, irasban kommunikaltam...

Persze ennel a sracnal biztos mashogy van, de en azt mondom neked, hogy inkabb eloben keresd a fiuk tarsasagat, rengeteg normalis, kedves, rendes, intelligens fiut tudsz talalni!

2011. szept. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ma 07:41-nél a pont. Biztos van ilyen srác, csak valószínűleg nem tetszene Neked külsőre, és hiába ír szépeket, hiába egy széplélek, a külseje nem olyan mint az ideál.
2011. szept. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Én vagyok a blog írója. Biztos, hogy van még ilyen, vagy legalábbis hasonló, hisz azért senki sem egyforma. Valóban elég kiábrándító tud lenni a net után a való életbeli találkozás, de azért ha valakivel sokat pötyögsz akkor úgy a lényének egy része átmegy, igaz csak betűkben. A külső, mimika, gesztusok, hang az egész kisugárzás csak élőben megy át, ezért lehet csalóka, bár szerintem stilisztikáról, fogalmazásról is egész jól meg lehet ítélni az embert. Nem árt képet kérni a másikról, ha mást nem is de azt meg lehet állapítani róla, hogy kb hogy néz ki az illető.

Amúgy nem vagyok ronda, persze nem vagyok ilyen tipikus mai, menő díszuszár, de inkább a belsőm és az életvitelem az ami riasztja a mai lányokat. :)


Az a lány akiről olvashattál a blogon sajnos úgy látszik nem akar, tehát ezt a szerelmet minél előbb ki kell vernem a fejemből...


SCR

2011. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
INFJ? :D Van.
2011. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ohhh, pedig aranyos sztorinak indult...de legalább szabad lettél a kérdezőnek. :P:D Sajnálom bro, jó a blogod!
2011. szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

07:41 Nem is a külseje az ami megfogott. Jó azért elvárható, hogy ne legyen túlsúlyos vagy egy kicsit tetsszen, mert nyilván senki nem lenne olyannal aki nem tetszik neki. Úgyhogy ha van hasonló akkor írjon privit! :)


SCR, Te meg remélem megtalálod aki megérdemel és akivel boldogok lesztek!

2011. szept. 1. 15:29
 10/14 A kérdező kommentje:
Amúgy a szemem ott van a blogján, aki hasonló az kattintson rá. :D
2011. szept. 6. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!