Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, első csók? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, első csók? (többi lent)

Figyelt kérdés

Fiúk! Miért nem mertek kezdeményezni?

Vagy mennyi idő után csókoltok meg egy lányt? Esetleg járás előtt nem is csókolóztok, csak ha már jártok???

(esetleg 15-16 éves srácok, ti is medélhettek!!!)


2011. szept. 1. 13:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

mert nemtok nyalni, akk csókolózni h tudnék???

16/F

2011. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
kösz a rendkívül intelligens választ!!!ez most sokat segített!!!
2011. szept. 1. 14:43
 3/19 The Mentalist ***** válasza:
0%
Van msn-ed?
2011. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
mert?
2011. szept. 1. 14:53
 5/19 A kérdező kommentje:

Hű de segítőkészek itt ma az emberek -.-

Légyszi válaszoljatooooooooooooooooooooooooooooooooook!!!!*.*

2011. szept. 1. 15:08
 6/19 anonim ***** válasza:
Én azért nem merek kezdeményezni mert az ömbizalmam az 0. Nem tudom mennyi idő után csókolnák meg egy lányt, mert még nem volt barátnőm:) 18F
2011. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Fiúk! Miért nem mertek kezdeményezni? "


Miért? Azért mert csak jól kiröhögnek meg elküldenek a vérbe! Kell ez nekünk? Nem! Így én hanyagolom a témát és nem foglalkozom vele ennyi! 20/f

2011. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
-.-" az a baj h mindenki így áll hozzá...pedig higgyétek el, nem minden csaj egyforma....vagyis én nagyon bírnám, ha odajönne hozzám valaki, összeismerkednénk, esetleg meg is csókolhatna.....de mivel mindenki ilyen "nyámnyila" (már bocsássatok meg de nem találtam jobb szót) ezért muszáj nekem irányítni.....ami hát nem olyan jó!
2011. szept. 1. 15:57
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem a csók összetartozik a szerelemmel, mint ahogy a járás is. Nem kezdek semmilyen jellegű kapcsolatba, amíg nem vagyok biztos az érzelmeimben, és erre számítok a lánytól is. Ezért járás előtt tuti nem csókolok meg senkit.

Én az elsőnél nem mertem kezdeményezni, mert a lánynak már volt barátja előttem, és féltem, hogy nem érek fel a nyomába. Szerencsére amikor nagy nehezen rászántam magam, akkor tökéletesen sült el a dolog. Amúgy az, hogy mennyi idő után csókolok meg egy lányt, attól függ, hogy milyen gyakran találkozunk és mennyire hangolódunk össze lelkileg. Legalább 5-6 randit szoktam várni. Ez volt amikor alig másfél hetet jelentett, és volt amikor egy hónapot, a körülmények függvényében.

2011. szept. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Miért nem merünk kezdeményezni? Én személy szerint azért, mert még sosem csókolóztam, és félek, hogy úgy csinálnám, hogy az egy lány szerint rossz lenne. De ha te megtanítasz csókolózni, akkor nem lesz többé ilyen gondom!
2011. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!