Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, első csók? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, első csók? (többi lent)

Figyelt kérdés

Fiúk! Miért nem mertek kezdeményezni?

Vagy mennyi idő után csókoltok meg egy lányt? Esetleg járás előtt nem is csókolóztok, csak ha már jártok???

(esetleg 15-16 éves srácok, ti is medélhettek!!!)


2011. szept. 1. 13:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

1. én sem csókolóztam még.....ezért tettem fel a kérdést..mert már nagyon szeretnék, de a srác aki tetszik, nem igen kezdeményez...de ketten gyakorolhatjuk....


viccen kívül: sztem ezt nem lehet elrontani....am meg akk mikor fogod elkezdeni? Valamikor úgy is át kell esni rajta, nem lehet a másodikkal kezdeni....

2011. szept. 1. 21:24
 12/19 anonim ***** válasza:
Hogy mikor fogom elkezdeni? Fogalmam sincs. De egy nagyon halovány esélyt látok rá, hogy az elkövetkezendő 1-2 hónapban talán sor kerülhet az elsőre :)
2011. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Sok sikert!!! Ha nekem nem, legalább neked jöjjön össze vmi!!! :P
2011. szept. 2. 21:13
 14/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! ;)
2011. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
azért mert mondjuk a csaj a randin szemez velem..és ugy látod hogy húú ez megakar csókolni wáá hogy bejövök neki ááá..de lehet hogy kábít bár ez az esetek 70%ban nem így van..de pl. ha megcsókolod lehet leégett és elküld a sunyiba..
2011. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én merek kezdeményezni, de persze mindig beszopom, mert azt meg túl nyomulósnak tartanák. :P De mondjuk, ha oda megy hozzád egy ronda srác és el kezd beszélgetni veled/veletek, mert a lányok mindig csoportosan járnak, akk mit gondolnál? Vagy mit tennél hiszen ott vannak a barátnőid?
2011. szept. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
83%

Nos az első kérdésed

"Miért nem mertek kezdeményezni? " - Csak azért, mert az első csóknál ugye kíváncsiak vagyunk.. De amikor oda kerül a sor, beindul a szívünk, izgulunk meg minden..


Második kérdés

"Vagy mennyi idő után csókoltok meg egy lányt?" - Ha az első randin még nem is, de a 2. már szoktunk általában


Harmadik kérdés

"Esetleg járás előtt nem is csókolóztok, csak ha már jártok??? " - Például buliban, szoktam smárolni lányokkal.

Ha viszont egy lány annyira tetszik, hogy járnék is vele, akkor eléggé tapintatos vagyok. Szóval van amikor igen, van amikor nem.

(17/F)

Remélem kielégítő választ adtam kedves akárki.

2011. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

nyámnyila vagyok az a baj

nyomulós vagyok az a baj


a csajoknak sose jó semmi ...

2011. szept. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én csak egy bizonyos idő után csókolnám meg ez a bizonyos idő az az amikor már eléggé bátor vagyok és megfelelő a hely.
2011. dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!