Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak ilyen emberek, vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen emberek, vannak ilyen lányok?

Figyelt kérdés

olyanokra gondolok, hogy akár még meg is ölnék, ki is tiltatnák, tönkre is tennék a másikat, csak hogy elfelejtsék őket?

vegyünk egy példát...

van egy lány, anna, akinek közös a szórakozóhelye zolival... zoli a szórakozóhely törzsvendége, viszont anna nagyon szeret már oda járni...

anna kirugatja zolit, azért, hogy "nyugodtan, békében" tölthesse ott az időt...

vagy... zoli egy évvel feljebb jár, mint anna, gimiben, és ez annát nagyon zavarja, hiszen látja zolit, minden nap, nehéz így elfelejtenie, meg hát új lapot akar kezdeni az életében... ezért anna úgy dönt, hogy mondjuk öngyilkosságba kergeti zolit, mivel tudja, mennyire érzékeny srác, mennyire könnyen sebezhető...

vagy van a városnak egy környéke, ahol anna nagyon szeret lenni (vidéki lány), és zoli gyakran megfordul arra (szülővárosáról van szó)... mikor zoli arra jár, anna elkezd ordítani, segítségért kiáltozni, zolit elverik... végül zoliban már rettegést szül, ha csak arra a környékre megy, és ezért nem megy - anna tudja, hogy zoli gyakran gyáva, és így kihasnálja ezt...

vannak ilyen emberek, ilyen lányok, akik ilyesmit tennének? vagy nagyon szürreális?

csak mert úgy érzem, valaki erre játszik most - és nagyon élvezi!


2011. szept. 2. 23:27
1 2
 1/12 szamóca.. ***** válasza:
100%

ééén azért megkérdezném annát is, mondja el ő is mit miért csinál. előfordulhat ám hogy zoli valójában pszichopata, de észre sem veszi. és tudom ám hogy a történetben te vagy zoli, úgyhogy felesleges leírnom hoyg neeem, zoli az jó arc és semmit nem csinált csak szerette annát, mert nyilván te így érzed.


mindazonáltal biztos előfordul ilyen si.

2011. szept. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A szamóca igazat szólt, mindentől függetlenül.


Eper.


u.i. Szép testben is lehet rohadt a lélek.

2011. szept. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nem gimis vagyok, nem zoli vagyok, ezek példák, érzékeltetve azt, hogy van-e olyan, hogy valaki ilyen messze megy el, csak hogy minél könnyebben elfelejtsen valakit. :)

hátt.. pszichopata pedig szerintem nem vagyok - akkor voltaképp nem először történt volna ilyesmi velem, egyrészt, másrészt meg akkor más miért nem érzékeltette ezt egész életem során?

2011. szept. 2. 23:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de erre mi nem tudunk válaszolni, mert nem voltunk ott. Lehet üldözési mániád van.
2011. szept. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én inkább elkerülnék egy szórakozóhelyet, hogy ne fussak össze valakivel.
2011. szept. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
na most ha nem volt a 2embernek köze egymáshoz akkor mi értelme az egésznek,de zoli helyébe jó meg szivatnám a csajt amugy meg kevés az ijen ember mint amit le irtál,ja és ha zoli csinál valamit magával azt csak anna fogja meg báni...
2011. szept. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha még csak az írásban követtél volna el hibát utolsó, nem szólnék, de az öngyilkosságra való bíztatás nem szép dolog.


Btk. 168. § Aki mást öngyilkosságra rábír, vagy ennek elkövetéséhez segítséget nyújt, ha az öngyilkosságot megkísérlik vagy elkövetik, bűntettet követ el, és öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2011. szept. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem szándékosan csináltad:)

Viszont ha a csaj kerget öngyilkosságba, az bűncselekmény.


Szóval azért ne legyél öngyilkos, meg azért sem, hogy fájdalmat okozz neki, mert így te szívsz, ő viszont nem biztos.

2011. szept. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most közvetetten én is öngyilkosságra bíztatlak téged sajnos, ha nagyon ezt akarod kivenni az írásomból, ezért én is bűntethető lennék.

De szerintem verd ki ezt a baromot a fejedből örökre. Ne add meg neki ezt az örömet.

2011. szept. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha viszont a végrendeletetbe írod, hogy xyz miatt lettél öngyilkos, azért csak ki fognak röhögni sokan, meg olyan szánalmas is...Olyan kis gagyi.
2011. szept. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!