Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Csak úgy bejelöltök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Csak úgy bejelöltök egy lányt facebookon? (magyarázattal! )

Figyelt kérdés
Augusztus 31.-én találkoztam egy sráccal, aki most jött az iskolánkba. Nem beszéltünk soha meg semmi csak párszor rám nézett, de azt sem olyan sokszor... Kézilabdázik és kapus ( ahogy én is, vagy épp átlövő vagyok )viszont összebarátkozott egy fiúval aki ismer, na az a lényeg hogy ma ( szeptember 3 ) bejelölt facebookon. Lehet hogy megtetszettem neki? Ja és még egy kérdés... Bejelölt, és ha véletlen nem köszönne előre, akkor köszönjek előre?
2011. szept. 3. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Szánalmas egy a facebook mánia.
2011. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Mi az a facebook?
2011. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem érdekel.
2011. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Facebook-mániás, ne értsetek félre...
2011. szept. 3. 22:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy csak azért jelölhet be? Ha akar valamit tőled akkor közli addig meg ne képzelj dolgokat:)
2011. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja, nem kell egyből arra gondolni, hogy biztos azért, mert járni akar veled.


Én is sok lányt bejelöltem, de csak haverok vagyunk.

2011. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit de nem is zár ki semmit sem. Ne ebből következtess. Persze ha egy csajmegtetszik akk általában bejelölöm de olyat is be szoktam jelölni, aki nem.
2011. szept. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elözöhoz annyit h 15/f vagyok
2011. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez baromira korfüggő. A középiskolások többségéből a közösségi oldalak azt váltják ki, hogy mindenkit felvesznek ismerősnek, akit legalább egyszer láttak életükben.


Sóval egy ilyen mögé nem kell hátsó gondolatokat biggyeszteni és feltételezni, hogy máris köszönő viszonyban vagytok.


Majd, ha megkérdezi, hogy van-e pasid, akkor majd elkezdhetsz kombinálni.

2011. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha igy fosol, nem vagy koteles visszajelolni...meg ha 40x eloben rakerdez!

Hagyd ugy!

2011. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!