Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti ezt most így tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ezt most így tényleg elkülönítítek?

Figyelt kérdés

tehát van aki csak arra jó, van aki meg hosszú távon, barátnőnek. de akire azt mondod hogy jó arra azt már nem is nézed úgy hogy lehetne a barátnőd is, és a barátnődet meg nem kívánod annyira mint egy "sunáznám" csajt?

és tényleg képesek vagytok hetekig lenni egy csajjal hogy aztán lefeküdhessetek vele? vagy esetekben napokig?


2011. szept. 5. 22:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Mindegyik csaj csak arra jó. Illetve van, aki még arra sem. Aki pedig a barátnőt látja egy csajban és tesz is érte, hogy az legyen, az csak pillanatnyi elgyengülés.
2011. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hülyeségnek tartom így bedobozolni az embereket. Eddigi életemben két egy-éjszakás kalandom volt és utólag mind a két lányról el tudom mondani, hogy szívesen jártam is volna velük.
2011. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Walk With Me ***** válasza:
22:41, ha engem kérdeztél (én is 22:26 vagyok :-)) akkor 20 vagyok.
2011. szept. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nálam a "csak megdugnám"-kategória nem létezik. Vannak az emberek, aki mutat valami "rámszabott" extrát, az előléphet barátnőesélyessé, persze ezt lelki szinten kell érteni, nem testin, és ha a lelki rész megvan, utána jöhet a testiség. Ha meg már eljutottunk idáig, biztos bomba csajnak látom a barátnőm. Aki meg a barátnőm lett, az nem szabadul tőlem egy életre, muhaha!

Aki meg nem mutat semmit, azzal miért foglalkoznék akár csak egy dugás erejéig is? (most nem vesszük bele a szimpla barátságot, más tészta) Van jobb dolgom is, minthogy üresfejű bábokat szekszujalizáljak.


19/F

2011. szept. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Lehet egy jó csaj csak arra való... De barátnő mellett soha. A hosszú távú lányokkal akkor vagyok, ha "sunáznám" is... Egy síma "sunáznám" csajt se nagyon használnék csak arra... Max. átmeneti.
2011. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nemtudom, én, ha ránézek egy lányra akkor már kb meg tudom mondani, h tetszik-e és komoly dolog is lehetne, vagy egy ordas nagy rib@nc és csak egy éjszakára lenne jó
2011. szept. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Solarian ***** válasza:
Nem és nem.
2011. szept. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!