Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy a ránézésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a ránézésre kis nyomiknak van barátnője nekem meg még nem sikerült semmi (folyt lent)?

Figyelt kérdés
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy én olyan nagy valaki lennék, meg mekkora tökéletes vagyok, régen én is a kis nyomi kategóriába tartoztam jócskán... de ez miért? Nem vagyok elég "tökös" vagy mi a fene? Olyan ideges lettem fél órája, hogy nem kifejezés... nem pont ebből kifolyólag de elég szorosan kapcsolódik a dologhoz. Nem vagyok hülye, mert végezni akarnék 1 éven belül a főiskolával, nem vagyok bunkó, nem vagyok csúnya(legalábbis ha az lenné nem kérdeznék hogy mé nincs barátnőm, haver egyszerűen nem akarja elhinni...)
2011. szept. 7. 20:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hol élsz? Szép lányokkal nem járkálnak csúnya srácok. Még ha emellett gazdagok, akkor is max átlagos jut nekik.
2011. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy csúnya, hanem hogy nyomi. Tudod a vaságyastól 50kg férfi állat.
2011. szept. 7. 20:45
 13/20 anonim ***** válasza:
Van akinek az jön be, és attól még lehetnek jóképűek. Egyébként sztem a legfontosabb a lányoknak a magasság. Ha alacsony vagy, szinte semmi esélyed.
2011. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Pinocchio ***** válasza:
Nekem van olyan ismerősöm aki azt mondja hogy 100kg alatti férfi nem is férfi hanem karácsonyfadísz:)
2011. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%
Legyél bunkó, magas, jóképű és pénzes ez kell a nőknek.
2011. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Te figyelj már, honnan tudod, h ezek a szerinted "nyomik" nem sokkal jobb fejek, mint te? Nem akarlak megbántani, de neked szerintem a hozzáállásoddal van a fő gond. Ha változtatnál egy kicsit és nem szólnál le mindenkit, talán hozzád is jobban vonzódnának. Ez egy jó tanács.
2011. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
67%
Totál együttérzek veled...hihetetlen h milyen emberek kaparintják meg a legjobb nőket, én is nagyon fel tudom húzni magam ezen...konkrét példa: csávó egy senki csira, aztán a város egyik legjobb csajával jár. És rám senki ne mondja, h nyomi vagyok...mindenem megvan, kib*szott jó pasinak tartanak elég sokan, csak magasan van nálam az a bizonyos mérce...és akik megfelelnének neki, azok köcsögökkel járnak, akik semmit nem tudnak felmutatni...áhh bazzeg
2011. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól,hogy egy lány szép attól még nem biztos,hogy jó nő,legfeljebb megér pár menetet.A legtöbb szép lány manapság ilyen miss p*csa akinek minden értéke kívül van belül viszont olyan kopár mint a nevadai sivatag.


20/F

2011. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"régen én is a kis nyomi kategóriába tartoztam jócskán."


Nagy tévedés. Te még most is egy kis nyomi vagy, ezzel a gondolkodással. Sőt most még nagyobb nyomi vagy, mint korábban.



„És rám senki ne mondja, h nyomi vagyok...mindenem megvan, kib*szott jó pasinak tartanak elég sokan, csak magasan van nálam az a bizonyos mérce...és akik megfelelnének neki, azok köcsögökkel járnak, akik semmit nem tudnak felmutatni...áhh bazzeg”


Na itt a másik rinyagép. Ha állításod szerint magas a mérce, akkor mi a f.szt szenvedsz itt? Ki tart kib.szott jó pasinak, anyád és az ő barátnői? És te mit tudsz felmutatni?

2011. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Előző gyökérnek...k*rvára félreértettél. Mondanom sem kell, h nem anyámról beszéltem...csak a plázak*rvákból már elegem, azokkal elég ha néha bulizni meg néhanap dug egyet az ember...a normális, szép, kedves csajok, akikkel el tudnám képzelni komolyabban, azok meg olyan 'nyomikkal '' járnak, akikre nem csak én mondom azt, h tiszta szégyen...tovább nem ragozom a témát
2011. szept. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!